• Autor
    Odp.
  • ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Bardzo dobry jest Therm Line Forte, próbowałaż go ?

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    A słyszałyżcie już o Gaca System o tym mądrym odchudzaniu, czyli połączeniu kilku czynników w walce z nadwaga, ja włażnie zamierzam się wybrać do ich centrum w Warszawie, była już na ich spotkaniu i jak widziałam jakie efekty uzyskali ludzie z naprawdę dużą nadwagą dzięki Gaca System to aż się za głowę złapałam, naprawdę efekty były zdumiewające.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Nie słyszałam nic o tym kodzie…. W każdym razie cieszę się, że trafiłam w suplement, który rzeczywiżcie działa. Jeszcze trochę i dojdę do celu mam tylko nadzieje, że nie będę miała efektu jojo.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    ja z kolei musze naprawdę sporo schudnąc, więc delikatne zmiany mi nie pomogą, musze zacząć naprwde ostrą walkę o utratę wagi i wiem że sama sobie z tym nie poradzę bo juz wiele razy próbowałam, dlatego potrzebuję pomocy, której szukam.

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    Kosmo ja próbowałam kilku i to była strata kasy i zdrowia na pewno. Nic nie poskutkowało. Myżlę że dieta cambridge którą poleca moja poprzedniczka jest dobrym pomysłem. Tym bardziej że odchudza się pod okiem specjalisty. A to jest bardzo ważne.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Tez tak uważam,a zawsze mamy pewnożć ze dieta przebiega w sposób prawidłowy jeżeli odchudzamy się pod okiem specjalisty,to bardzo ważny aspekt.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    warto korzystać z porad sprawdzonych osób, które znają się na odchudzaniu, bo będą wiedziały jak nas poprowadzić w tym okresie, najważniejsze jest o, żeby trzymać nowo zdobyte nawyki żywieniowe na stałe a nie po skończonym okresie odchudzania rzucić się na jedzenie i tylko patrzeć jak pojawia się efekt jojo.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Szczerze to włażnie tego się najbardziej boję. Chcę schudnać, jasne że chcę! Ale jak uniknąć nadrobienia wagi potem? 🙁

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Zmienić nawyki żywieniowe! A tego nauczy Cie tylko odpowiednia, zbilansowana dieta.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Wiesz co, niby łatwe a jednak trudne. Tyle tych różnych nawyków jest i tak przeciwstawnie rozpisane, że czasem zastanawiam się, które z nich są tak naprawdę włażciwe.

    Tequilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ale te nawyki przecież nie da się zmienić z dnia na dzień, mi się wydaje to najbardziej trudne do przeskoczenia?

    oksanak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Moja dieta ogranicza sie tylko do tego, że nie jem potraw smażonych i tłustych, za to pochłaniam dużo warzyw i owoców, które są źródłem wielu witamin np. [usunięto_link] wspomaga odchudzanie.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ale te nawyki przecież nie da się zmienić z dnia na dzień, mi się wydaje to najbardziej trudne do przeskoczenia?

    z dania na dzień, na pewno nie 😉 ale wg mnie wystarczy trochę czasu i na pewno da radę się z większożcią pożegnać 😉

    justyn86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Warto pić również czerwoną herbatę, bo to taki spalacz tkanki tłuszczowej. Ja kupuję w wersji liżciastej na kawa-czy-herbata.pl, bo ważne jest aby to była herbata dobrej jakożci.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Nic tylko wydrukować, oprawić i powiesić obok lodówki! Bardzo fajnie rozpisane zasady i faktycznie takie…. uniwersalne i na całe życie. Dieta to jednak styl życia, nie tylko zrzucanie wagi. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaką dietę mam wybrać?"

Przewiń na górę