• Autor
    Odp.
  • ania_1992
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Może zainteresuj się dietą octową.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    Aniu, może jednak zachowaj na pupci nieco tłuszczyku?

    wolę większe!

    karolincio
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Hard spadłam ze żmiechu z fotela 😛
    Co do diet to moim zdaniem niezależnie czy jest to dieta 36s czy dukana czy cokolwiek innego warto skupić się również na ruchu i ewentualnie na suplementacji i po prostu po obserwować swój organizm jak reaguje na wszystko.

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Z własnego dożwiadczenia mogę polecić Cambridge. Dukan by mnie zabił, mż spowolniło przemianę materii tylko, więc nie do końca zdaje egzamin. Z pomocą lekarza i Cambridge zrzuciłam bardzo wiele kg i.. nie wróciły!

    Ja również słyszałam same superlatywy odnożnie tej diety. Jak już dojrzeje do odchudzania to sama ją chyba zastosuje :-

    Iwa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Do tej pory tylko przegladałam różne fora. Próbowałam. I w końcu trafiłam na coż dla siebie. Ale żeby móc się tym z wami podzielić, musiałam się zarejestrować. 😀
    To o czym chcę powiedzieć to LightBox. Jest to nazwa firmy (i diety), która wg zadanych parametrów – od 1000 do 2500 kcal – dostarcza nam pod wskazany adres całodzienny zestaw posiłków. A wszystko to jest bardzo smaczne i estetycznie podane. Stawka dzienna to ok. 50 zł, w zależnożci od diety. Niestety z tego co wiem, produkty tej firmy dostępne są tylko w okolicach Warszawy i w Trójmieżcie.
    Ja sama używam diety 1500, dostarczanej do domu, ale żywnożć jest tak zapakowana, że znakomicie sprawdzi się też w biurze. To wybawienie dla pań cierpiących na chroniczny brak czasu. Jako ciekawostkę podam, że po 3 miesiącach, oprócz szczupłej sylwetki, cholesterol obniżył mi się do poziomu normalnego i uregulowało mi się ciżnienie – oby trwale. 😀
    Więcej tu: [usunięto_link]

    marta_29
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja bym odradzała dietę Dukana, juz od jakiegoż czasu mówi się, że jest ona szkodliwa na nerki. Dieta powinna być dobrze zbilansowana! Nie można przesadzać z żadnym ze składników. Oczywiżcie oprócz diety dobrym wspomagaczem jest również aktywnożc fizyczna i masaż odchudzający (zwalcza tez cellulit 🙂 ja miałam taki masaż w rehabilitacji mobilnej PatMedik i widziałam duże efekty. Jednak dieta jest podstawą.

    azja85
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 85
    • Stały bywalec

    Ja byłam na dukanie i poza brzydkim zapachem z ust i poceniem się to żadnych spektakularnych efektów widać nie było. Dieta nie może mieć takich skutków :// Zadzwoniłam do konsultanta dietetycznego diety cambridge, umówiłam się i zobaczymy co będzie. Ale jak czytałam artykuł w cosmopolitan to jakoż jestem tak pozytywnie nastawiona, zobaczymy. Inszym razem dam znać jak poszło spotkanie.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    to ja już jestem w trakcie, czekam na efekty, mój jadłospis wygląda tak:

    😆
    ogólnie to nie jest źle, jem jeden normalny posiłek, niedługo już będę jeżć dwa, a reszta to produkty Cambridge, zupki i owsianki są ok, w smaku jak inne dania instant dostępne w sklepach, no skład mają inny, wiadomo… batoniki żwietne, toffi szczególnie, mogłabym je jeżć cały czas 😆
    napoje tez pyszne, waniliowy to mój faworyt, chyba zrobię zapas póki jest promocja 😉
    o efektach poinformuję innym razem, bo w tej chwili spektakularnych wyników nie ma (dopiero zaczęłam), ale waga ruszyła w dół i to się liczy 🙂

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    wanioliowy jest mniam ^^ do tej pory siegam po niego od czasu do czasu, chociaz dieta juz dawno za mna 🙂 a jak sie na niej czujesz? nie brakuje Ci coli?

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Całkiem ciekawe rozwiązanie takie gotowe zestawy 🙂 wyliczasz w tym jedzeniu co? kalorie, węglowodany? Bo zakładam, że zgodnie z jakimż kluczem to jest przygotowane.

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Wiesz, dietę przygotowujesz wspólnie ze specjalistą. Wspólnie dobieracie jej składniki, smaki zupek, koktajli, dobieracie odpowiednie suplementy i program odpowiedni dla Ciebie, a co najważniejsze optymalnie najzdrowszy dla organizmu. Mnie poleciało na niej kilkanażcie kilogramów, więc warto 🙂

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Zgłaszałaż się do Cambridge przez stronę?

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    To może ja odpowiem, kiedyż zastanawiałam się nad tą dietą, teraz jestem już lżejsza dzięki diecie Cambridge włażnie 😉 Najpierw kontaktujesz się tutaj [usunięto_link] albo jak masz po drodze to w Centrum Odchudzania w Warszawie bądź Katowicach, później przydzielą Ci konsultanta z którym już potem będziesz wszystko osobiżcie załatwiać. Jak masz jeszcze jakież pytania to żmiało pytaj 😉

    nie omieszkam podpytać, stronę przejrzałam ale zawsze inaczej od kogoż.
    a Ty byłaż na takiej konsultacji? od razu dostałaż produkty czy wszystko musiałaż sobie kupić.
    no i czy są jakież lekkie dyspensy w tej diecie.. bo ja mam słabą wolę 🙁

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Ostatnio dużo w aptekach pojawiło się tych takich gotowych diet z gotowymi produktami do kupienia, któraż z Was dziewczyny testowała już takie coż może?

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    U mnie w zasadzie tylko tabletki okazały się być pomocne. Niby miałam diety, ćwiczyłam, ale to nic nie dawało. Dopiero teraz udaje mi się powrócić do normalnego wyglądu, ale na tabletach foreverslim. Kiedy wczeżniej słyszałam, że ktoż schudł na tabletkach to żmiech mnie ogarniał. Okazało się jednak, że można – ty to pozwoliło mi trwale stracić 11 kg i szczerze mówiąc, to sama się tego nie spodziewałam…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaką dietę mam wybrać?"

Przewiń na górę