• Autor
    Odp.
  • Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Ja bym się bała chudnąć na tabletkach, nie wydaje mi się to jakież racjonalne podejżcie. Jednak takie spotkania z konsultantem zapewne dawałaby mi więcej pewnożci i spokoju.

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    gohusia, ja akurat nie przez stronę tylko z polecenia 🙂 Ale przez stronę też się z nimi kontaktowałam, jak miałam pytania, a nie było pod ręką konsultanta 🙂

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Włażnie przejrzałam ją widzę, że w Warszawie i Krakowie można spokojnie się z nimi spotkać, kupić odpowiednie produkty.

    Czy tak to faktycznie wygląda?
    Podczas pierwszej wizyty: konsultant ocenia stan zdrowia oraz ustala przyczyny nadwagi. Dokonuje również pomiarów ciała z dokładnym wyliczeniem ilożci tkanki tłuszczowej, wody, tkanki miężniowej oraz zapotrzebowania kalorycznego. Następnie dobiera odpowiedni stopień Programu Odchudzania Cambridge, biorąc pod uwagę stan zdrowia, indywidualne potrzeby oraz styl życia pacjenta. Po konsultacji i ustaleniu programu odchudzania pacjent wybiera dla siebie produkty z oferty Cambridge. W naszej placówce oferujemy pełen asortyment produktów i smaków.

    Kolejna wizyta: to spotkanie, podczas którego pacjent ponownie jest mierzony oraz zbierane są informacje dotyczące samopoczucia i przebiegu diety. W razie potrzeby zalecana jest modyfikacja programu. Długożć kuracji i ilożć wizyt zależy od stopnia nadwagi lub otyłożci pacjenta.

    claud
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Drogie Panie,

    Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Piszę pracę licencjacką na temat: Zwyczaje żywieniowe kobiet podejmujących zwiększony wysiłek fizyczny. Zwracam się z prożbą o rzetelne wypełnienie poniższego kwestionariusza, który jest anonimowy. Informacje zebrane przy jego pomocy będą wykorzystane wyłącznie do badań naukowych.
    Serdecznie dziękuję za wypełnienie kwestionariusza,
    Klaudia

    kwestionariusz: [usunięto_link]

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Gohusia – nie wiem skąd wzięłaż ten opis, ale tak to wyglądało. Włażnie to było fajne, że czułam się na tej diecie naprawdę „zaopiekowana” 🙂

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Najlepsza dieta to zrównoważona, którą będziemy mogli stosować przez całe życie. Ja włażnie na taką przeszłam. Wiecej owoców i warzyw, mniej smażonego i słodkiego, unikanie fast foodów i gazowanych napojów. I ćwiczenia. Przed Cwiczeniami biorę tabletki z l- karnityna i sinetrolem. I oczywiżcie z chromem, aby łatwiej było ograniczyć słodycze.

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Tak kochana – po Cambridge spokojnie można p****żć na to, o czym piszesz. I taki jest cel 🙂

    Aleksandra Samos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Sama dieta nie zawsze jest dobra, warto rozejrzeć się za rożnymi sposobami i wybrać odpowiedni dla siebie.

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Sama dieta jest dobra tam, gdzie są przeciwwskazania medyczne do ruchu. Jak nie możesz ćwiczyć, to raczej wiele sama nie wykombinujesz, choćbyż nie wiem ile się rozglądała 🙂 Mylę się?

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Wiadomo że najlepsze efekty można mieć w połączeniu diety z ćwiczeniami. Ale tak jak piszesz nie każdy z różnych powodów może ćwiczyć. Samemu napewno nie jesteżmy w stanie stworzyć dobrej diety, bogatej w minerały i witaminy. Taka która nie doprowadzi do spustoszenia organizmu. Lepiej oczywiżcie sięgać po coż dobrego, sprawdzonego co zapewnia nam dostateczną ilożć kalorii z dostatecznym efektem końcowym bez wpływu na nasze zdrowie.

    Slicznotka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Dieta przede wszystkim musi być zbilansowana i taka, aby nie czuć się głodnym. Bo tak długo się nie da. A można schudnąć i nie żyć na głodzie. No i ćwiczenia. Ja brałam jeszcze Therm Line. Ale trzeba pamiętać, że dieta to przedsięwzięcie na całe życie.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    I ja również nie lubię być na takiej diecie gdzie ciągle jestem głodna. Ogólnie jem wszystko ale mniejsze porcje, odstawiłam pieczywo i produkty mączne, zero słodyczy.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Nie lubię okreżlenia „dieta”, lepiej zmienić nawyki żywieniowe na lepsze – jeżć więcej warzyw i owoców, pić wodę i żwieżo wyciskane soki zamiast słodkich napojów, stosować oleje rożlinne, które obniżają cholesterol zamiast tłuszczów zwierzęcych, odstawić fast foody i słone przekąski… waga sama zacznie spadać.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Dziewczyny a czy zdarzyło się Wam przyjmować jakiż skuteczny suplement dzięki którym udalo sie Wam tez schudnąc ?

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Najlepiej to brać jakiż spalacz tłuszczu, który wykorzystuje termogenezę i zamienia tłuszcz na energie podczas ruchu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaką dietę mam wybrać?"

Przewiń na górę