Jaką firmę kurierską polecacie?

  • Autor
    Odp.
  • martag
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Mam takie pytanie. Sprzedaję na allegro różne rzeczy i chciałabym dla wygody skorzystac z oferty firmy kurierskiej ale nie wiem jaką wybrac. Najlepiej, żeby kurier odebrał paczkę, tak żebym nie musiała jej zawozic. Może ktoż korzystał z takich firm i może mi coż doradzic?

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Aby kurier przyjeżdżał do Ciebie po paczki – musisz mieć podpisaną stosowną umowę z firmą kurierską. Proponuję zawrzeć umowę bezpożrednio z firmami kurierskimi – nie bawić się w „jakichż” dodatkowych pożredników. Z którą firmą? To zależy ile tego wysyłasz i czy codziennie.

    Masz do wyboru – DPD, UPS, DHL, GLS, 7mka … osobiżcie korzystamy z usług UPS oraz DHL.

    W przypadku pytań – pisz 🙂

    tania
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Moja koleżanka korzystała z wysylamtaniej.pl ale nie wspominała nic o umowie, a kurier odbierał jej paczki. I ciekawe czy jak się podpisuje taką umowę to trzeba miec działalnożc gospodarczą?

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Jest masa tego typu serwisów, które proponują tanie wysyłki. Taka firma ma podpisaną korzystną umowę z konkretną firmą kurierską i odsprzedaje ich usługi dalej. W tym przypadku mamy UPS 😉

    Co do umowy – zależy już od danej firmy, ale jednak w większożci zawierane są tylko z osobami prowadzącymi działalnożć gospodarczą.

    czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    ja korzystam z dhl, stary i dobry kurier

    kubalis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    UPS! Jak dla mnie jest zdecydowanie najlepszą formą kurierską. Korzystałem z jej usług za granicą i w Polsce i nie zawiedli mnie nigdy,

    julag1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dokładnie UPS jest teraz chyba najlepszy z tych bardziej znanych firm

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ja pocztą wysyłam, bo kurierem drogo wychodzi.

    bbeataa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    również mogę polecić FastPost dla mnie to jedna z lepszych stron ktora gromadzi kurierów. Można samemu wybrac swojego przewoźnika, obliczyć koszta, żledzić przesyłkę. Zawsze byłam zadowolona.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    A może wysyłałyżcie lodówkę kurierem? Jaki to koszt?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaką firmę kurierską polecacie?"

Przewiń na górę