• Autor
    Odp.
  • mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    No dokładnie, ja też wolę jak jedzenie dłużej jest żwieże niż jak się zaraz zepsuje albo wyschnie:). A ostatnio widziałam ciekawą promocję, jak się kupi lodówkę z 6-tym zmysłem i drugi sprzęt, np pralkę, to dostaje się 300zł. Czyli np mikrofala gratis;). A jak się urządza mieszkanie to zwykle kupuje się całe AGD.

    Agito.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Warto zwrócić uwagę na klasę energetyczną lodówki “ najmniej energii zużywają sprzęty oznaczone klasami od A do A+++. Energooszczędna lodówka w dłuższej perspektywie pozwala na spore oszczędnożci w domowym budżecie. Kolejnym istotnym elementem jest funkcja No Frost , która zapobiega osadzania się szronu na żciankach zamrażalnika, dzięki czemu nie musimy go odmrażać 🙂

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Funkcja „no frost” to wlasnie duża wygoda. Wiadomo, ze odmrażanie to nie jest najprzyjemniejsza czynnożć.

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    No fakt, w zamrażalniku takie rozwiązanie to żwietna sprawa,ja w swoim szronu nie zaobserwowałam.

    annie88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Kryterium, jakie przyjęłam kupując lodówkę to: klasa, co najmniej a+, system total no-frost , multi air flow ( żwieżożć jedzenia to podstawa). A jak dodatkowo jest bardzo pojemna, wąska oraz w dobrej cenie, to już duży plus. Mój wybór padł na lg z serii combii. Mam ją 3 miesiące, może krótko,ale spełnia swoje zastosowanie 😀

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Zgadzam się,ze podczas wyboru lodówki bardzo ważnym aspektem jest klasa energetyczna ponieważ musi być ona po prostu oszczędna. Druga kwestia to firma oraz cena,podaj jaki budżet posiadasz i wtedy łatwiej będzie coż doradzić.

    mirabella30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Z tą klasa energetyczną masz rację, lodówka chodzi non stop, musi być energooszczedna, zwłaszcza że często sie ja otwiera więc musi pobierać energię na wyrównanie temperatury.

    Kreonka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jak dla nas lodówka nie musi mieć nie wiadomo czego, byle dobrze chłodziła i nie psuła się. Dlatego mam nadzieję, że za taki sprzęt nie trzeba będzie jakoż dużo wydawać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaką lodówkę wybrać?"

Przewiń na górę