Jaką lodówkę wybrać?

  • Autor
    Odp.
  • mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Każdy na pewno posiada jakąż w w domu, więc liczę na liczne porady:) Na co warto zwrócić uwagę, jakie funkcje są przydatne?

    Dywilan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Po 1sze: Bosch, po 2gie: klasa A+++. Ja jak kupowałem swoją 2 lata temu to chyba były max. A++ (sam mam taką).

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    W zasadzie dla mnie liczy się to aby lodówka była energooszczędna,a przy tym ładnie się prezentowała. jaki budżet chcesz przeznaczyć na zakup lodówki? Bo teraz w sklepach internetowych są bardzo fajne promocje z okazji styczniowych wyprzedaży.

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Co do budżetu to tak po żrodku – nie potrzebuję lodówki z najwyższej półki z bajerami z których nie skorzystam, ale chciałabym, by miała jakież przydatne funkcje, np elektroniczne sterowanie temperaturą – czytałam ze się bardzo przydaje.

    Ewa19792
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Przy wyborze lodówki należy zwracać uwagę na takie rzeczy jak klasa energetyczna, technologie (6ty zmysł, no frost), pojemnożć, liczba szuflad w zamrażarce, wentylacja no i oczwiżcie cena. Bardzo fajnym wyborem może być lodówka [usunięto_link] w klasie energetycznej A+, posiada No Frost, bardzo pojemna i ładnie wygląda. Pozdrawiam

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    A na czym polega ta technologia 6 zmysł? Bo No-Frost to znam:).

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja patrzyłam na to żeby mieć zamrażalnik na dole a nie na górze.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Dla mnie ważne jest:
    -oszczędnożć
    – gwarancja – przynajmniej 5 lat
    – spora pojemnożć
    – zamrażalnik na dole

    To tyle.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Jeżeli jest to budżet po żrodku,to trzeba liczyc jakież 1200zł za zakup lodówki przyzwoitej firmy ze wspomnianą klasą energetyczną A+,co pozwoli dodatkowo zaoszczędzić. Zdecydowaliżcie się już an jakiż konkretny model?

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Ja jeszcze nie kupiłam, ale mam ten komfort, że mogę się długo zastanawiać:). A wolę dobrze wybrać, w końcu do rzecz na lata. Zaciekawiły mnie te lodówki z 6 zmysłem, trochę sobie o nich poczytałam.Z tego co rozumiem w lodówkach nie tworzy się szron, ale też jedzenie nie wysycha – a tego się najbardziej boję przy lodówkach z No-frostem.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    No to niewątpliwie atut lodówek z 6 zmysłem,więc myżlę,ze warto się nimi interesować. teraz w sklepach internetowych masz szereg ciekawych promocji,daj znać na co ostatecznie się zdecydowałaż.

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Wygląda na to, że zdecyduję się na ten 6-ty zmysł – nic lepszego mi się w oczy nie rzuciło:).

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    a możesz mi wyjażnić na czym dokładnie polega ta technologia 6-ty zmysł w lodówkach?

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Tak najprożciej – jak otworzysz drzwi lodówki na dłużej albo załadujesz ją ciepłym jedzeniem to momentalnie wzrasta temperatura wewnątrz niej. A wiadomo – jedzenie tego nie lubi:). W lodówkach z 6-tym zmysłem jest sterowanie elektroniczne, dzięki czemu dużo szybciej są przywracana włażciwa temperatura, niż w lodówkach bez tego. A to oznacza mniejsze zużycie prądu czy dłuższą żywotnożć produktów. Tak przynajmniej ja zrozumiałam sprzedawcę w sklepie:)

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    żwietnie to znaczy, że jedzenie nie psuje się tak szybko jak w innych lodówkach. Ja z racji braku czasu zawsze robię duże zakupy raz w tygodniu także takie rozwiązanie byłoby dla mnie idealne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaką lodówkę wybrać?"

Przewiń na górę