Jaką lokówkę kupić?????

  • Autor
    Odp.
  • glexu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam wszystkie Panie.

    Chce kupić mojej wybrance w prezencie lokówkę – problem w tym że ja się na tym nie znam. Moja pani ma włosy do ramion, dożć słabo podatne na układanie. Końcówki włosów jej sie wywijają we wszystkie strony żwiata 🙂 Jaki sprzęt kupić by robił te loki czy fale i nie spalał włosów?Wiadomo że nie mam co patrzeć na urządzenia tyu hipermarket po 30-40pln. Niestety jestem w lekkim dołku finansowym i tez nie bardzo mam możliwożć kupienia czegoż za 200pln. Czy któraż z Was mogłaby mi pomóc wybrać coż firmowego i najlepiej z przedziału do 100pln?

    Na razie to co byłbym skłonny kupic na chłopski rozum bez Waszej pomocy to byłby model PHILIPSa
    Do obejrzenia tutaj: [usunięto_link]
    i tutaj: [usunięto_link]

    Bardzo Was prosze o pomoc.

    pozdrawiam, Glexu

    glexu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    No drogie Panie, czyżby żadna z Was nie używala lub chociaż nie miała pojęcia o lokówkach? POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    1.Suszarko – lokówka Rowenta CF 8050 Ionic posiada 2 nasadki do układania włosów. Funkcja jonizacji powietrza zapobiega elektryzowaniu się włosów.Jest bardzo fajna polecam.
    2.Ceramicna lokówka spiralna BABYLIS Probab2335 E nie niszczy wosów tak jak te klasyczne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaką lokówkę kupić?????"

Przewiń na górę