Jaka powinna być kara dla faceta, który zgwałcił swoją żonę?

  • Autor
    Odp.
  • rotor
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jak w temacie. Czy to jest jak zwykły gwałt? Jak karać takich ludzi? 💡

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Nie, to jest jak niezwykły gwałt! 🙄

    Jak karać takich ludzi? tak jak pozostałych gwałcicieli. A skąd to pytanie i dlaczego się nad tym zastanawiasz? Dla mnie moja odpowiedź jest oczywista

    rotor
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ponieważ sam fakt gwałcenia przez męża jest dosyć specyficzny. Czy „odczucie” jest podobne jak przy gwałcie ze strony obcego mężczyzny? W końcu jest to osoba, z którą wczeżniej uprawiało się seks dla przyjemnożci wiele razy.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Rotor, z tym gwałtem w małżeństwie, to jest nieco złożona sprawa, na mój pomyżlunek. Oczywiżcie na pierwszy ogień chcę wyrazić zdecydowane ˜veto wobec wszystkich rzeczywistych gwałtów, w tym i seksualnych, bo są po prostu obrzydliwym zamachem na ludzką wolnożć. Dodając jednym tchem, że są potworną krzywdą “ najczężciej i materialną i psychiczną.

    Ma znaczenie, czy chodzi tu o małżeństwo w toku “ tyle że skłócone, czy o małżeństwo nie mieszkające razem, a bez rozwodu, czy też po rozwodzie, ale wtedy nie można już je nazwać małżeństwem. A Ty tu Rotor byłaż bardzo oszczędna w słowach i nie wiadomo, jakiej konfiguracji się tyczy.

    Po prostu trudno to udowodnić zwłaszcza w pierwszym przypadku. Są oczywiżcie faceci dranie, którzy gwałcą własne żony. Znaczy wymuszają seks wbrew wyraźnej jej woli. Ale są i wredne kobiety, które włażciwie prowokują do seksu, a potem nazywają to gwałtem. Jak udowodnić w stanie ˜bycia małżeństwem, że był gwałt? Moim zdaniem, kobieta, która nie kocha męża i nie chce z nim współżyć bezwzględnie powinna dążyć do rozwodu i całkowitej separacji, zwłaszcza na tle zmuszania do seksu.

    No i jeszcze taki obrazek: w małżeństwie stosowali często tzw. ˜numerki z gwałtem. W moim związku też to czasem robimy. Facet po prostu zabiera się za swoją kochaną kobietę jak gdyby ją gwałcił. W rzeczywistożci niezmiernie ją szanuje i uwielbia. Ona włażciwie tego pragnie, pożąda, wżcieka się z rozkoszy, ale udaje, że jest poniewierana. Co wtedy? Czy to był gwałt? Jak dojżć prawdy!?

    rotor
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Piszesz o gwałcie po rozwodzie, ale to już nie jest gwałt męża na żonie. Chodzi głównie o małżeństwo nie będące w separacji. Dlatego, że jest to najbardziej kontrowersyjna sprawa. Jak udowodnić, że mężczyzna mieszkający ze swoją żoną, nie będący z nią w separacji zgwałcił ją?? I jaką mu za to wymierzyć karę?

    szyszq
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    I jaką mu za to wymierzyć karę?

    Piszesz jakbyż go chciała sama ukarać. O ile chodzi o Ciebie. Od tego są sądy, choć pewnie udowodnienie gwałtu w małżeństwie jest ciężkie.
    Mam wrażenie że tylko wydaje ci się że cię zgwałcił.

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    to jest taka feministyczna gra, tzn ona jest nie tylko jesli chodzi o gwałt ale czaly czas ona jest. Jaka kara powinna byc dla facetki za oskarzenie o gwałt korzystajac z przyjemnosci seksualnych jakie on dostarcza. Moze do swiadmosci powinno trafić przeslanie piosenki Suczki, jak plec kobieca robi nas w balona. A ten uraz psychiczny po gwałcie, czy naprawde go masz, ty masz teraz ochote zgwalcic mezczyzne, robić z nim to co on z tobą robil, chcesz upokorzyc go tak jak on ciebie, nie mów nam ze cie zgwałcil bo cie nienawidzi, samą cie nachodzą sceny gwałtu przy ktorych sie masturbujesz i chcesz zeby sie urzeczywistniały, przeciesz to jest twoje zycie seksualne z ktorego czerpiesz pełnymi garżciami, tylko niemow ze sie myle
    Sprawa z sądem wydaje sie byc prawdziwa, do tego jeszcze mozliwosc z zrobienia z mezczyzny chorego psychicznie i jeżli masz dziecko, mozesz spowodowac że pozostanie mu pożegnac sie z domem ktory zbudował

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Gwałt dostarcza kobiecie przyjemnożci?!
    Myżli o nimprzypomina go sobie gdy się masturbuje?! 😯

    Ty jesteż chory!

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Czytałam ostatnio na papilocie, że na pewnej imprezce składającej się z 2 facetów i jednej kobiety, facet załapał zwyczajnego zgona, po czym kobieta postanowiła zrobić mu loda. W trakcie „zabawy” on ponoć podniósł głowę i użmiechnął się do niej na znak aprobaty. Po całym zdarzeniu, facet oskarżył ją o gwałt oralny. Z jego penisa zdjęli probki DNA kobiety, która z kolei poszła siedzieć na 8 czy 9 miesięcy. Co o tym myżlicie? 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Czytałam ten artykuł i muszę przyznać,że mnie to trochę zaskoczyło. Sytuacja jak dla mnie trochę żmieszna… facet użmiechał się do panny robiącej mu dobrze,po czym ją o gwałt oskarżył… 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Czytałam ten artykuł i muszę przyznać,że mnie to trochę zaskoczyło. Sytuacja jak dla mnie trochę żmieszna… facet użmiechał się do panny robiącej mu dobrze,po czym ją o gwałt oskarżył… 😉

    No, ale przecież doskonale… i równie dobrze – może być odwrotnie!
    Radziłbym w takim razie nie szafować zbyt szybko oskarżeniami z tym gwałtem – to strasznie oraz zajebiżcie żliska sprawa!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Gwałt dostarcza kobiecie przyjemnożci?!
    Myżli o nimprzypomina go sobie gdy się masturbuje?! 😯

    Ty jesteż chory!

    On nie jest normalny, go trzeba leczyć! 🙄

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    gwałt jest to marzenie erotyczne pojawiające sie w kazdej kobiecie, naukowo moze zostalo stwierdzone ze co trzeciej kobiecie pojawia sie to marzenie erotyczne ale to naukowo. Natomiast nie mozna o tym mowic, poniewaz sie można narazic, nalezy przymknąc prawde, bo mogą zaprowadzic za rączke do pana psychiatry aby naszpikowal lekami zebysmy nic nieodczuwali i sie usmiechali na przeciwstawnożci życia

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    gwałt jest to marzenie erotyczne pojawiające sie w kazdej kobiecie, naukowo moze zostalo stwierdzone ze co trzeciej kobiecie pojawia sie to marzenie erotyczne ale to naukowo. Natomiast nie mozna o tym mowic, poniewaz sie można narazic, nalezy przymknąc prawde, bo mogą zaprowadzic za rączke do pana psychiatry aby naszpikowal lekami zebysmy nic nieodczuwali i sie usmiechali na przeciwstawnożci życia

    Zgadzam się, ale jest też naukowo udowodnione, że nie wszystkie fantazje erotyczne, które posiadamy, chcielibyżmy w rzeczywistożci spełnić! Taki mały paradoks, ale prawda!

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    gwałt jest to marzenie erotyczne pojawiające sie w kazdej kobiecie, naukowo moze zostalo stwierdzone ze co trzeciej kobiecie pojawia sie to marzenie erotyczne ale to naukowo. Natomiast nie mozna o tym mowic, poniewaz sie można narazic, nalezy przymknąc prawde, bo mogą zaprowadzic za rączke do pana psychiatry aby naszpikowal lekami zebysmy nic nieodczuwali i sie usmiechali na przeciwstawnożci życia

    Zgadzam się, ale jest też naukowo udowodnione, że nie wszystkie fantazje erotyczne, które posiadamy, chcielibyżmy w rzeczywistożci spełnić! Taki mały paradoks, ale prawda!

    Kobieta marzy o dominacji, o sile mężczyzny i jego agresji. A nie o faktycznym gwałcie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaka powinna być kara dla faceta, który zgwałcił swoją żonę?"

Przewiń na górę