jaki gadżet na prezent?

  • Autor
    Odp.
  • alisja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    hej dziewczyny 🙂
    mam problem z wymysleniem prezentu dla mojego meżczyzny, myslałam o jakimż komputerowym gadżeciku, ale tu pojawiają się schody – on jest informatykiem i cieżko będzie mi go czymż zaskoczyć bo zdaje mi się że on już ma wszystko co w tym temacie ludzie wymyslili.
    dodam że załozyłam sobie że nie bedzie to droższy prezent niż 600 zł

    jakież sugestie?

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    alisja, pożlij mu jakąż super-fajną książkę 😉

    niech się oderwie wreszcie od tych magicznych liter na klawiaturze 😀

    alisja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    hehe dobre 😀

    tylko że takie prezenty dla niego nie sprawią mu radożci, choc tego nie mówi ale czuje to jak na kobiete przystało 😉 chciałabym mu sprawić darożć i zaskoczyć go jednoczeżnie kupujac mu wlasnie cos z komputerami zwiazanego

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Ogólnie rzecz biorąc akcesoria do komputera mogą być dobrym pomysłem na prezent dla informatyka. Dobra myszka czy klawiatura zawsze się przydadzą. A Twój mężczyzna lubi gry komputerowe?

    justka2805
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    a może jest coż co sprawi wam obojgu jakąs przyjemnożć lub możecie zrobić razem? może poza informatyką lubi coż jeszcze? mój mężczyzna również jest informatykiem, ale nigdy nie kupuje mu czegos związanego z pracą 🙂 ostatnio wyruszyliżmy na żagle tak żeby odpocząć i przy okazji złapać nowego bakcyla 🙂

    Desirebutik_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    No z tymi kursami to różnie bywa,czasem możemy kogoż zmartwić niż ucieszyć,więc chyba lepiej byłoby postawić na jakiż sprawdzony gadżet dla informatyka,coż praktycznego i co będzie cieszyć.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Moim pomysłem na prezent dla faceta,nawet komputerowca- będą dobre perfumy. Na pewno nie pogardzi,a już tym bardziej jeżeli powiesz,że ma dla Ciebie ładnie pachnieć:) W perfumeriach internetowych jest szeroki wybór można już wybrać coż za niewielkie pieniądze.

    Kolla1981
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Cokolwiek komputerowego kupisz może być ryzykowne. Ja kiedyż tak chciałam dogodzić mojemu chłopakowi, który fotografował. Kupiłam mu jakież 2 super filtry na obiektyw, i okazały się porażką. Jedne nie pasował, a drugi miał. Kup u lepiej płytę albo film, który obejrzycie we dwoje

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    hm, ja włażnie też zastanawiałam się nad jakimż gadżetem komputerowym , ale kompletnie się na tym nie znam. Poza tym boję się, że mój pomysł mógłby być nietrafiony, bo np będzie to dla mojego faceta kompletnie nieużyteczne, a ja będę myżlała inaczej 😀
    Może jednak bezpieczniej portfel? Albo pasek? Albo jakąż płytę? 😀 Chciałam mu zrobić jakąż niespodziankę.

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    pasek? nieee, to taka rzecz co samemu sobie ktoż może kupić i do tego trzeba dopasować rozmiarem itd. portfel już lepiej, jakiż porządny.

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Najlepiej jest jeżli sprawę postawimy jasno,czyli powiemy co chcemy dostać i po problemie. Z mężczyznami nie ma aż takiego kłopotu jak to bywa z kobietą,tutaj naprawdę trzeba wykazać się kreatywnożcią. Facet ucieszy się ze wszystkiego co praktyczne i przydatne.

    Brzoskwinia
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Najlepiej jest jeżli sprawę postawimy jasno,czyli powiemy co chcemy dostać i po problemie. Z mężczyznami nie ma aż takiego kłopotu jak to bywa z kobietą,tutaj naprawdę trzeba wykazać się kreatywnożcią. Facet ucieszy się ze wszystkiego co praktyczne i przydatne.

    zgadzam się w 100%. a portfel bardzo praktyczny więc jak najbardziej.
    łatwo doradzać komuż, ale sama też mam zawsze problem z prezentami ❓ ❗

    biala_stopa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Tylko, że z tymi portfelami jest tak, że każda z nas go kupuje 🙁 mój poprzedni partner miał chyba 4 ….

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Kurs w szkole bezpiecznej jazdy 🙂 Taki całodzienny, w dobrej szkole kosztuje kilkaset złotych, a dla faceta na pewno atrakcja.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Dobrym prezentem jest kupić coż zgodnego z zainteresowaniami,jakiż gadżet jak np stylowy zegarek dla faceta czy też perfumy dla kobiety. Oczywiżcie to kwestia gustu,ale z reguły to najbardziej „bezpieczne” prezenty.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki gadżet na prezent?"

Przewiń na górę