jaki makijaż do złotej sukienki?

  • Autor
    Odp.
  • Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Kochane Forumowiczki 😳
    14 listopad awybieram się na ważne wesele-kupiłam złotą sukienkę-kolor delikatnego złota,orginalny i ciekawy krój: bombka,długożć lekko przed kolana,góra na szerokich ramiączkach,ozdobiona takim biżuteryjnym paskiem,odcięta pod biustem-wiązana szeroka szarfą,którą można z tyłu dowolnie stylizować-np w kokardę. Fajny materiał: taki lekko sztywny,bardzo leciutki,podobny do tiulu może-zresztą cięzko to opisać.

    Dodatki planuje srebrno-czarne (chyba…)-mam już buty typu peep toe czarne,satynowe na wysokim obcasie, czarne satynowe bolerko o długożci rękawów 34…

    Nie wiem jaki makijaż? Jaka kolorystyka… Pomóżcie. Nie chciałabym wystąpić w zbyt stonowanym i niewidocznym makijażu ale też nie chce przegiąć i szokować niedobraną kolorystyką. Wiem,że złoty kolor sukienki to duże ryzyko i trzeba umieć to odpowiednio połączyć i stylizować,żeby nie wyglądąło tandetnie i festynowo.

    Liczę na porady dt makijażu,może jakiejż fryzury,ogólnej stylizacjii (dodatki,biżuteria)

    Jeszcze coż o moim typie urody,bo wiadomo że z tym też to musi grać: zielone oczy-mocny kolor,naokoło złotawa obwódka,na tęczówce złote cętki,ciemna oprawa oczu (długie,ciemne rzęsy,wyraźne brwi),oliwkowa cera,czarne-długie i mocno falowane-ale nie kręcone włosy! dożć wąskie usta. Dobrze czuję się w mocniejszym i wyrazistym makijażu.

    Proszę o rady

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Ja bym uderzyła w beże. W złotej kiecy sama będziesz jedną wielką ozdobą, więc lepiej już nie kombinować za dużo. Beżowo-brązowy cień (pasuje do zielonych oczu), a jeżli makijaż ma być wyrazisty, zawsze możesz zrobić kreski – ja osobiżcie uwielbiam czarne kreski na powiekach w makijażu wieczorowym.

    Z tego co opisałaż, masz fantastyczny typ urody. 🙂 Poka kieckę 😉

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    No włażnie jak tylko ogarnę jak sie tu wrzuca zdjęcie (tyle tu jestem a nigdy tego nie robiłam 😳 ) to wrzucę-jestem ciekawa opinii bo jest ta kiecka dożć nietypowa i orginalna

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    a moja rada jest taka.
    jako „bazę” na powiekę złoty cień. tylko nie myżl, że chodzi mi tu o jakiż taki błyszczący, bazarowy. w sklepach są fajne odcienie „starego złota”.
    na to szare, cienie. tylko żeby lekko pocieniowane było. najlepiej od tej strony bliżej włosów. no i do tego mogłaby być kreska eyelinerem lub kredką (ale tylko na górze).

    moja siostra była tak pomalowana na swoją studniówkę, z tym, że ona ma trochę inny typ urody. ale zawsze możesz zrobić „próbny makijaż” i zobaczyć. może i tobie podpasuje ;).

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Do każdej kreacji pasuje makijaż z przydymionym okiem. Jakiż ciemny cień do powiek, eye-liner, róż w delikatnym odcieniu i bezbarwny błyszczyk – to moim zdaniem jest klasyczny, uniwersalny makijaż, pasujący do każdej kreacji i na każdą okazję.

    bernasia5
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja bym radziła puder na policzki(w niewielkich ilożciach, tak by ładnie podkreżlał), cienie brązowe, kreska brązowa lub czarna, tusz czarny. Usta bezbarwne lub delikatny róż bądź czerwień, ale lekki kolor

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Trochę już po ptokach-wesele było 14listopada jak zresztą pisze w pierwszym pożcie. Nie ma co odżwieżać na siłę czegoc byleby tylko coż napisać!

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Ale za to ty możesz napisać, na co się w końcu zdecydowałaż.
    Dziewczyny chciały ci pomóc – wypadałoby chociaż podziękować, zamiast na nie najeżdżać.

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Już kilka razy spotkałam się z pytaniem jaki makijaż, do złotego koloru sukienki. Moim zdaniem nie ma co przesadzać z jakimiż błyszczącymi cieniami. Najlepiej zrobić klasyczne, przydymione oko, jakąż delikatna, cielistą szminkę, albo tez czerwona będzie bardzo fajnie wyglądała. Wydaje mi się, ze taki zestaw będzie najlepszy.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    A co zaproponujecie do takiej sukienki – merg.pl/product-pol-141837-Giulia-elegancka-sukienka-z-dekoltem-i-zakladkami-CZERWONA.html ? Bo już sama nie wiem. 1000 pomysłów, ale nie jestem do żadnego z nich przekonana. Co powinno się sprawdzić?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki makijaż do złotej sukienki?"

Przewiń na górę