Jaki makijaz na żlub?

  • Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    delikatny delikatny 🙂 masz jasną karnację, więc przesadzać nie ma co, bo skończysz w roli wampira 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    no to myżlę, że delikatne róże i beże będą odpowiednie na żlub 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    osobiacie nigdy nie pozwolilabym umalowac sie do slubu na rozowo. nigdy.

    po prostu rozowy makijaz niezwykle latwo skopac. poniewaz swojegob czasu dorabialam sobie troche jako modelka, wiele razy bylam malowana przez wizazystow…i najwiecej skopanych makijazy doswiadczylam wlasnie w rozu.

    poza tym…dostatecznie czesto widzialam panne mloda w skopanym rozowym makijazu, zeby wiedziec, ze nalezy ich unikac.

    unikac tez nalezy rozswietlajacych podkladow z drobinkami, modelowania policzkow bronzerem oraz nadmiaru rozswietlacza na policzkach. najlepiej w ogole z niego zrezygnowac.

    beze jak najbardziej. nawet te blyszczace.
    twarz matowa, na policzki roz w dobranym odcieniu. absolutnie nie puder brazujacy.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Ja myżlę,że na powieki brąz jest bardzo bezpieczny.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Ja myżlę,że na powieki brąz jest bardzo bezpieczny.

    na pewno nie w slubnym makijazu.[/u]

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jeżli chodzi o brąz na żlubny makijaż to jakoż niespecjalnie jestem przekonana.

    A jeżli chodzi o Twoją wypowiedź, Parvati, to przyznam, że możesz mieć rację. Zakładam, że dorabiając jako modelka nabyłaż większe dożwiadczenie w kwestii makijażu i jego kolorystyki, niż ja malując się w domu lub gapiąc się na panny młode 😉 Swoją opinię wyraziłam na podstawię paru żlubów i makijaży panien młodych, jakie zaobserwowałam. Przyznam szczerze, że nawet mi się podobały te różowe.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    A co jest złego w brązie?Wytłumaczcie mi.Przecież jest wiele odcieni,można dobrać jażniejszy lub ciemniejszy w zależnożci od karnacji,koloru włosów.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    A co jest złego w brązie?Wytłumaczcie mi.Przecież jest wiele odcieni,można dobrać jażniejszy lub ciemniejszy w zależnożci od karnacji,koloru włosów.

    wszystko jest ok, ale do makijazu slubnego braz sie nie nadaje.
    ewentualnie jako cieniowanie. jako baza nigdy.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Myżlę,że najbezpieczniejszym kolorem będzie beż.Żadne tam roże czy błękity(swoją drogą powieka w błękicie wygląda strasznie tandetnie wg mnie 😕 ). Ewentualnie jakiż delikatny biały perłowy cień,ale naniesiony w odpowiedniej ilożci(no i na pewno nie dla każdego).Jednak jeżli ja miałabym wybierać makijaż żlubny to na pewno byłby to beż 🙂

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Dorzucę swoje trzy grosze. Ponieważ zbliza się lato, a żlubny makijaż powinien byc trwały nie zapomnij o użyciu bazy, która utrwali całożć i sprawi, że makijaż nie będzie sie rozmazywał;)

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    ja mam zielone oczy i rozowy makijaz kompletnie odpada, bo wyglada to jakbym miala zapalenie spojowek.

    ja natomiast na swoj slub pomaluje oczy na ciemno, nie na czarno ale beda one podkreslone, mam ciemna karnacje i cieply odcien skory, ciemne wlosy itd, wiec beze czy perly odpadaja..

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    a mże jakis odcien fioletu:):)????

    albo cos takiego: [usunięto_link]

    kinia347
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    na taka ważną impreze jak żlub warto iżć do salonu kosmetycznego gdzie pani kosmetyczka najlepiej doradzi jaki makijaż bedzie pasował jak tak zrobiłam idać na swój poszłam do salonu futuro w wawie gdzie pani pieknie mnie wymalowała i miałam pewnożc że makijaz wytrzyma całą noc.

    conis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    A co myżlicie na makijażem permanentnym? Zastanawiam się nad taką opcja, żeby zrobić sobie na stałe delikatne kreski na powiekach w linii rzęs i konturówki tylko troszkę podkreżlające moje usta. Myżlę, że wtedy miałabym pewnożci, że przez cały czas trwania uroczystożci i zabawy mam ładny, nierozmazany makijaż. Ponadto opcja ta jest kusząca ze względu na istniejącą teraz promocję w instytucie urody New look. Czy któraż z was robiła robiła podobny zabieg?

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    W takim dniu polecałabym wizytę w salonie kosmetycznym. Tam na pewno zrobią to profesjonalnie, użyją dobrych kosmetyków i narzędzi. Na pewno taki makijaż będzie efektowniejszy i będzie się trzymał dłużej niż ten robiony w domu samemu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki makijaz na żlub?"

Przewiń na górę