jaki praktyczny prezeny na dzień ojca

  • Autor
    Odp.
  • akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    Na dzień ojca u mnie standardowo krawat, koszula, sweter, perfumy itp. się przewija:) Ale może w tym roku zrzucimy się i zrobimy rodzicom jakiż fajny prezent w postaci wycieczki:)

    Ver
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jeżli lubi majsterkować to fajny scyzoryk lub skrzynkę z narzędziami.

    takapani
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ja zamierzam zrobić tacie fotoksiążkę z fotobistro ze zdjęciami całej rodziny. Może taki podarunek nie zalicza się do praktycznego prezentu, ale myżlę, że jest to dożć sentymentalne i tacie się spodoba 🙂

    ela025
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    W sumie to zależy od tego ile przeznacza się na to kasy. Dobry zegarek na przykład? Albo jakiż fajną koszulę (tylko nie krawat! 😀 ). Portfel elegancki też jest dobrym pomysłem.:)
    A taniej? To może jakiż praktyczny kalendarz/notatnik – coż biurowego.

    pinecha
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    pomysł na prezent przede wszystkim zależy od budżetu, a po drugie od charakteru i stylu bycia Pana Taty, ja na przykład w tym roku kupuje mojemu słuchawki douszne, bo uwielbia słuchać muzyki na swoim odtwarzaczu mp3, a niedawno mu się popsuły i wiem, że bardzo cierpi przez to 😉

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    W tym roku będzie to portfel, bo ma już swój stary, wysłużony. Do tego zamówię torcik wedlowski z dedykacją 🙂

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    A ja kupiłam książkę z tematyki II wojny żwiatowej, którą się tak interesuje 🙂 bo prezenty mają sprawiać radochę 😀

    jadwinia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    To może pasek?? 🙂 [usunięto_link] Markowy i oryginalny, dodaje szyku oraz elegancji 😉 a przy okazji na tej stronie można znaleźć ciekawe wzory krawatów oraz koszule.

    diablo4432
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    To może pasek?? 🙂 [usunięto_link] Markowy i oryginalny, dodaje szyku oraz elegancji 😉 a przy okazji na tej stronie można znaleźć ciekawe wzory krawatów oraz koszule.

    Dobry ten pasek :D:D

    kruppssa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    super 🙂

    laleczkachacky
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A jakiego masz ojca?

    Tomilka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Myżlę, że jak ojciec pasjonuje się motoryzacją to wspaniałym, choć trochę szalonym prezentem może być – [usunięto_link], czyli przejażdżka bardzo szybkim samochodem. Może spełni się marzenie.

    mal.jesionowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Po prostu zapytaj ojca, jeżli coż mu chodzi po głowie, tj. co by mu się przydało,to Ci powie od razu!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki praktyczny prezeny na dzień ojca"

Przewiń na górę