jaki prezant dla niego walentynki

  • Autor
    Odp.
  • AgUs33
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    jakie macie propozycje na prezent dla partnera na walentynki??

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ja mogę napisać z mojego punktu widzenia, że na walentynki zamiast prezentu wolałbym gdzież wyjżć. Ewentualnie prezentem mogłoby być ubranie się jakoż…wyjątkowo. Może kino/kolacja/randka etc (Tylko, że to raczej nic oryginalnego, ale bardzo miłego). Ale to tylko jeden z pomysłów 😉

    AgUs33
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    wyjscie gdzies to niewszystko,,,a ubior moze byc prezentem ale powiedzmy jegomniejsza czescia,,,lub podziekowaniem i niespodzianka dodatkowa,,,

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    dla mnie włażnie prezent to nie wszystko. ja z moim facetem postanowiliżmy, że w tym roku nie dajemy sobie prezentów, a poprostu pobędziemy ze sobą. wyjdziemy do kina, na kolacje, spędzimy ten czas razem.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Okej, jeżeli chcesz kupić prezent, to ja radziłbym coż praktyczniejszego. Ja sam nie lubie prezentów które stoją i nic nie robią:P Dlatego może płytę, książkę, jakąż drobnostkę, która związana by była z jego zainteresowaniami. A na pewno wiesz, czym się interesuje 🙂

    fugees
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Popieram mojego przedmówcę… Faceci są praktyczni 🙂 i lubią praktyczne rzeczy. Jeżli kupisz misia z sercem I love you lub coż takiego… no pomyżl – ucieszyłabyż się gdybyż dostała taki prezent ? 😀 dla mnie takie zabawki są okey, w przypadku dziecinnej – nastoletniej miłożci ;p

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ha ha,miż z serduszkiem-zdecydowanie odpada 😆

    Może kajdanki z futerkiem? baaaaardzo praktyczny prezent 😉
    Ja nie jestem zwolenniczka praktycznych przedmiotów,ale lubię takie fajne drobiazgi do ozdoby. Na mikołaja kupiłam swojemu chłopakowi ruletkę z kieliszkami-do kieliszków wlewa sie rózne płyny,obstawia liczbę,kręci się kulką i wypija płyn,który był w kieliszku oznaczonym daną cyfrą 😉 dobre do zabawy,a i stojąc prezentuje sie niezle 😀

    fammefe
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    A mi się wydaje, że prezenty dobre są na urodziny albo imieniny, a w walentynki można się skupić na związku. Wyjżć gdzież razem.
    Pożwięcić troszkę czasu sobie.
    Ja dam mojemu kochanemu kupon na masażyk 🙂 oczywiżcie trzeba wszystko przygotować wonne olejki, żwiece i różne kizie mizie.
    😀

    fugees
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    oo… masaż to też dobry pomysł 😉

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    ha! a ja wiem!
    TALONY na coż fajnego 😀 na masaż, na kolację made by you, na co tylko chcecie 😀
    a jak już kupować… ja dużo inspiracji znalazłam [usunięto_link] 🙂 i to nawet takich na zaż, że tak powiem, przynajmniej urodziny już mi nie straszne będą 😛

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Ja chyba też jestem za praktycznożcią, choć można ją połączyć z romantyzmem, np koszulka, kubek czy podkładka pod mysz ze zdjęciem

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    też lubię praktyczne prezenty 🙂 więc wszelkie związane z naszymi zainteresowaniami – najlepiej wspólnymi 😉 – są jak najmilej widziane 🙂 to zawsze będzie trafiony prezent 🙂 zawsze można wybrać coż razem, zrobić sobie taki wspólny prezent – żwietne wyjżcie, gdy chce się uniknąć wpadki 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    a [usunięto_link] prezent specjalnie dla Was wszystkich Kochani :mrgreen:

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Drogie Panie i Panowie, życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek 🙂
    Oraz ze swojej strony dziękuję za życzonka 🙂
    Mam nadzieję, że wszystkim prezenty się udały 😉 a nastrój dopisze :mrgreen:

    natalie65
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Może jakiż gadżet nie duży nie mały a który będzie cieszył?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki prezant dla niego walentynki"

Przewiń na górę