jaki prezent??ratunku!!!!

  • Autor
    Odp.
  • Umbra
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    witam wybieramy sie do siostry mojego narzeczonego na slub no i mamy dylemat nie wiemy co kupic i do jakiej kwoty tak bliskiej rodzinie…??

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    No ja mysle ze jednak najlepszym rozwiazaniem takiej sytuacji jest danie kasy. Ciezko trafic na cos co im sie przyda. A jezeli koniecznie upieracie sie przy prezencie to wprost ich spytajcie co by chcieli. A jezeli chodzi o kwote to zalezy to od zasobnosci waszej kieszeni.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja idąc na żlub siostry dałam jej 1000 zl i nie kupowałam prezentu. Teraz dla młodych liczą się pieniądze. Później się okaże, że mają 2 komplety garnków czy 5 odkurzaczy. Spytajcie się młodych-czasami robią listy z prezentami i rodzina wpisuję kto co kupuje.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jeżli nie macie pomysłu na prezent to nie kupujcie nic na siłe.Lepiej dac pieniądze i niech sobie młodzi sami cos kupią,a myżle,że kasa przyda i się bardziej niz np 3 żelazka 😉

    Frutina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    myżlę, ze najlepiej będzie dać pieniądze

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    ja tez mysle ze najlepsze rozwiazanie to danie „koperty”. a oni juz dobrze beda wiedziec co zrobic z ta kasa 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    ja tez mysle ze najlepsze rozwiazanie to danie „koperty”. a oni juz dobrze beda wiedziec co zrobic z ta kasa 🙂

    otóż to, może będą odkładać na mieszkanie itp?

    Iva
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    jesli chcecie kupic prezent to moze cos praktycznego nie jakies lustra albo żelazka co pewnie beda i tak mieli tego duzo, a poniewaz to jest bliska rodzinka wiec wartoło by zrobic cos fajnego my kupilismy plazme lg mysle ze to fajny prezent dla młodej pray

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Jejku…plazma??
    To ja bym juz wolala dac 1000 zl bo plazma to bardzo droga :/

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Czasem warto spytać, czy przyszli małżonkowie mają jakież preferencje co do prezentów. Potem często wszystko kończy się tym, że para dostaje pięć kompletów pożcieli, trzy ekspresy do kawy i mnóstwo drobnych prezentów, z którymi nie mają nawet co zrobić. Tak więc przychylam się do większożci: jeżli nie wiadomo, jaki prezent wybrać najlepiej dać pieniądze.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    z pieniędzmi jest problem z głowy:)

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Ja też radze pieniądze bo wtedy kupią sobie to co chcą a nie dostaną np. entA zastawe stołową albo serwis

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Jak ja bym dostała takie coż to nie byłabym zadowolona, wolałabym dostać pieniądze i np. dołożyć do samochodu albo mieszkania

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    poza tym można dak kasę, a oprocz tego coż symbolicznego włażnie na pamiątkę (nie koniecznie drogi serwis wart tyle samo co własciwy prezent-czyli kasa). z reguły daje się kopertę+kwiaty, albo prezent+kwiaty. (przynajmniej wsrod moich znajomych). ale może faktycznie dać kopertę+symboliczny prezencik

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jaki prezent??ratunku!!!!"

Przewiń na górę