• Autor
    Odp.
  • Wild_Angel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    skakanka
    hula hop
    rowerek stacjonarny
    ;D

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Myżlę że najlepiej abyż wyposażyła się w parę lekkich hantelek, którymi możesz doskonale kszałtować swoje miężnie. Ponadto zajmują one mało miejsce. Guma jest ok
    [usunięto_link]
    Może pomyżlisz jeszcze o skakance. Za pomocą której spalisz trochę tłuszczyku, ponadto ujędrni twoje łydeczki. To są przyrządy którymi możesz ćwiczyć na niedużej przestrzeni np w domu. Ale jeżli zaczniesz biegać po lesie, zobaczysz jakie to super, możesz ze sobą zabrać np skakankę lub gumę do plecaka.

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    no faktycznie hula-hop jest najlepszy na talię.
    do tego odpowiednia dieta i kilka spacerów w tyg. zwłaszcza teraz na wiosne.
    Ponoć aktualnie nasz organizm ma wzmożony metabolizm…

    I to dożć mocno wzmożony- wiosną i latem spalamy najłatwiej i najwięcej.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Ja mam w domu rowerek stacjonarny, na początku wielkie bum, zrobiłam może z 500 km, a teraz stoi i się kurzy.. zdecydowanie lepszym pomysłem, jest zwykły rower, a na zimę długie spacery albo bieganie 🙂

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    W sumie jak do tej pory to żadnego sprzętu nie mam, ale planuje sobie coż kupić. Mam taki nietypowy pomysł, żeby kupić sobie trampolinę. Ciężko jest znaleźć jakiż sklep, który oferowałby więcej niż jeden model, ale udało mi się w sieci, na trampoliny.pl znaleźć kilka fajnych. Co o takim sprzęcie myżlicie? Dla żcisłożci dodam, że można na nim naprawdę wiele ćwiczeń wykonywać, a do tego jest mnóstwo fajne zabawy.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Anika80! Trampoliny są cudowne 🙂 Ja jak je tylko widzę to od razu jakież dziecko się we mnie odzywa i muszę poskakać, przednia zabawa, doprawdy 🙂
    Nawet można na nich faktycznie też ćwiczyć i są nieraz wykorzystywane do fitnessu 🙂 jak tu na filmiku: [usunięto_link]

    silowniabiz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jeżli chodzi o [usunięto_link] to polecałbym [usunięto_link] albo [usunięto_link] obie idealnie nadają się do początkujących osób w ramach ćwiczeń aerobowych. Możliwożć regulacji i wysokożci oraz kątu nachylenia zapewni niekończącą się zabawę ze sportem:) jupi

    Truskawka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witajcie,

    Ja w grudniu kupiłam rowerek stacjonarny. Początkowo ćwiczyłam na nim codziennie, teraz już zdecydowanie rzadziej 😥 straciłam chyba motywację i ochotę, ale od jutra zamierzam to zmienić 😀 i wrócić do ćwiczeń. A jak Wasze ćwiczenia? Widzicie efekty? 😀

    gosienkapl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    a jaki sprzet najskuteczniej pomoze na „oponki” na brzuchu?

    Evelina112
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja zastanawiam się nad zakupem orbitreka magnetycznego body sculpture, coż w tym stylu [usunięto_link] ale nie jestem do końca przekonana. Czy będę miała odpowiednią ilożć motywacji do ćwiczeń, a cena jego jest nie mała, więc musi to być przemyżlany zakup. Ćwiczył ktoż może na takim sprzęcie?I może coż o nim powiedzieć?

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Marzy mi się duży dom, w którym mogłabym mieć swoją własną siłownię 😉 niestety w moim mieszkanku nawet nie mam gdzie rowerka stacjonarnego wstawić, więc kicha… Przymierzam się, żeby hantle kupić, ale nie wiem czy będę z nich korzystać w domu.

    Dorota67
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Generalnie ja jestem za orbitekami. To jest super sprzęt do domu patrzcie: [usunięto_link] super sprawa. Ten i tak nie jest taki drogi bo są droższe. JA myżlę że warto w to zainwestować.

    Dorota67
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    patrzcie fajny opis do sprzętu z artykułu:

    Orbitreki (trenażery eliptyczne) są obecnie jednymi z najpopularniejszych urządzeń do ćwiczeń i wiodą prym wżród domowych maszyn treningowych “ zwłaszcza, że łączy w sobie trening na steperze, rowerku i bieżni. Warto wiedzieć, jak prawidłowo wykonać trening na takim urządzeniu.

    Dorota67
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    o a tutaj dlaczego warto wybrac orbitek:
    Dlaczego orbitrek?
    1

    Orbitrek (trenażer eliptyczny) to urządzenie, które już od jakiegoż czasu cieszy się ogromną popularnożcią. Jest prosty w użytkowaniu i multifunkcjonalny “ ćwicząc na orbitreku łączymy w jednym: trening na steperze, rowerku treningowym oraz bieżni “ wykonując najważniejsze elementy tychże nie przeciążając organizmu. Wykonując płynne, eliptyczne ruchy nóg i rąk wprawiamy w ruch niemal całe ciało, doskonale wzmacniając miężnie i kształtując sylwetkę (polecany jest zwłaszcza osobom, które chciałyby zrzucić kilka kilogramów, a nie uprawiały wczeżniej żadnych sportów). Trening na orbitreku zaliczymy do ćwiczeń cardio (a więc ćwiczeń tlenowych/wytrzymałożciowych; pozwalają one na szybkie spalenie zbędnych kalorii, mają umiarkowaną intensywnożć ale powinny trwać stosunkowo długo). Warto pamiętać o tym, że ćwicząc na tranażerze eliptycznym nie przeciążamy stawów “ co czyni ten sprzęt idealnym również dla osób starszych, otyłych czy rehabilitujących się po kontuzjach.

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    A orbitrek nie powoduje, że ćwiczymy w sumie tylko jedną partię ciała, tj. talię?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki 'sprzęt’ do ćwiczeń w domu?"

Przewiń na górę