Jaki wybra materac do sypialni, duży i wygodny:)

  • Autor
    Odp.
  • martag
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Jak w temacie. Pierwszy raz mam kupic materac i nie za bardzo wiem jaki i gdzie. Prosiłabym o nazwy sklepów internetowych i konkretne nazwy materacy bo tak było by mi najwygodniej zamówic. No i na co zwróci uwagę przy zamawianiu? Rozmiar i co jeszcze bo ja zielona:)

    tania
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Koleżanka zamawiała ptzez internet materac z mataracematador.pl , z tego co mówiła to jest zadowolona. Nie był najtańszy ten jej materac ale twierdzi, że było warto. Ja mam zwykły i nie jest najwygodniejszy, no i już niedługo czeka go wymiana bo z trwałożcią też nie za bardzo. Niestety nie pamiętam nazwy tego jej materaca ale dopytam się i dopiszę:)

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    w ikei sa teraz porady fizjoterapeuty przy wyborze materaca, mam nadzieje, ze to jeszcze aktualne 🙂

    aisoglam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    W Ysku można coż znaleźć, a ja ze względu na kręgosłup kupiłam kilka lat temu materac sprężynowy firmy Merita. Nazywa się Ortopedico Lux. Jestem bardzo zadowolona . Jest to materac pojedynczy, ale są także w innych rozmiarach.

    mulan22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Kupiłam swój materac na allegro. Jestem bardzo zadowolona, bo za taki sam w sklepie musiałabym zapłacić ponad 1000 zł, natomiast cena mojego materaca wyniosła o połowę mniej. Materace to dożć drogi zakup, ceny zaczynają się od 300 do nawet kilku tysięcy. Nie warto jest kupować coż co jest najtańsze. Warto trochę dołożyć i zapewnić sobie wygodny i przyjemny sen.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Nie zastanawiałaż się skąd taka różnica w cenie?

    Anka81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    Ja mam materac z Janpola – wygodny jest.

    dagmara
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    ja mam materac z Ikei – jaki jest dobry? to zależy indywidualnie – czy wolisz twarde materace, czy bardziej miękkie. W necie jest taniej, ale warto p****żć się włażnie po jakichż ikeach, jyskach i innych takich żeby poradzić się specjalisty i wypróbować 🙂

    Ma23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Ikea ma wygodne materace.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    W Ikei są na pewno tanie,ale czy dobre jakożciowo? Nad tym należy się zastanowić,a poza tym teraz w sklepach internetowych można trafić na fajne promocje materacy z pianki kokosowej,te są jak dla mnie najbardziej wygodne.

    Ola44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    no wg mnie jak brać materac to tylko ze stelażem. ciekawie się prezentuje ta opcja z linku powyżej. dobrze byłoby wybadac jeszcze wżród ludzi czy ktoż coż wie o tym akurat materacu, czy się sprawdza itd i można brać bo wygląda to dosyć ciekawie:)

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Rany, nawet nie wiedziałam, że można w Agata meble kupić materace i to taki wybór. teraz przy tej promocji 1000 zł za każdy wydany 1tyż można pokusić się o większe zakupy 😀

    Ola44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    no np na pożciel… 🙂

    Margerita80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Na materac nie można żałować pieniędzy. Przecież spędza się w łóżku jakąż 1/3 życia.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    tak dla żcisłożci 100 zł za każdy wydany 1000 zł 😉

    Przy większych zakupach na prawdę można sporo zaoszczędzić na fajne dodatki lub nawet kolejny mebel 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaki wybra materac do sypialni, duży i wygodny:)"

Przewiń na górę