Jakie filmy lubicie?

  • Autor
    Odp.
  • anna187
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Heh zatem mam pytanie jakie filmy lubicie i jakie polecacie. Ijakie filmy najlepiej ogladac z chlopakiem? Ja powiem ze moj chlopak akurat niema nic przciwko filmom romantycznych ale tez nie przepada i mam ztym czasem klopot co wlaczyc… Czasem ogladamy filmy ztej strony [usunięto_link] wiec podajcie jakies tytoly:)

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    jakies tytoly:)

    Skoro już rozszyfrowałam tę wiadomożć przy pomocy osobistej Enigmy, polecam przejrzeć dział 'poezja i sztuka’.

    anna187
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    No niestety niemam polskiego windowsa i niema polskich znakow:([/i]

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Zawsze mi się wydawało,że zasób znaków zależy od Worda a nie windowsa-a poza tym U (u otwarte) nie jest tylko polskim znakiem na wyłącznożćx tylko w ogólnym alfabecie raczej!

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    przecież można dograć język polski 😕

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    @the quene wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    jakies tytoly:)

    Skoro już rozszyfrowałam tę wiadomożć przy pomocy osobistej Enigmy, polecam przejrzeć dział 'poezja i sztuka’.

    też się musiałam chwilę zastanowić co tam jest napisane

    madziulka06
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Udręczeni,Brzydka Prawda,Duchy moich byłych,Narzeczona mimo woli,Wrota do piekieł,Efekt motyla,Obłęd,Nieproszeni gożcie,Sierota,Ostatni dom po lewej,Żyć szybko, umierać młodo,Porzucona,Serce nie sługa – To moje ulubione filmy które polecam.

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    ja mam po angielsku i nie mam problemów ze znakami:P

    a co do filmów, z nowożci polecam:
    Dystrykt 9 (sf, więc chłopakowi powinno się spodobać:P)
    Duchy moich byłych
    I love you, man
    KacVegas
    to raczej z nowożci:)

    pandziorka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    no tak bo przy romansidłach to nasze połówki wymiekają. ja ostatnio ogladam z moim chlopakiem ekstremalne zawody na Discovery. Coż ciekawego i dla mnie i dla niego. Dużo adrenaliny i przy okazji mase ciekawostek na różne tematy. Ja się nie nudze a moja miłożć się męsko realizuje… spróbujcie może tego, leci wieczorami we wt i czw.

    spełniona:)

    closer
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    ja ostatnio byłam na bękartach w kinie- słaby dla mnie. Namawiala mnie na to moja połówka- wiec się przymusiłam. Za to na DVD widziałam Marzyciele;) to mi się podobało. Jeszcze wpadło mi w rece „seks to nie wszystko” – ponoć ciekawy:) a tak ogólnie na codzień- to chyab jednak skupiam się na discovery, planete i tego typu programach:) zdecydowanie ciekawsze niz seriale!

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    A ja ostatnio widziałam „The Bucket List” piękny film po prostu. Leci czasami na którymż z HBO chyba. Aż się na nim popłakałam.

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    ostatnio ogladalam fajne filmy „Zapowiedz” i „Wanted”. Polecam 😀

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Klasyka 🙂 „Asterix i Obelix kontra Cezar”. Akurat teraz potrzebuję dużo zabawnych filmów. Niestety przede mną ciężki czas. Staram się ograniczać do FilmboxFamily i HBO Comedy.

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Bękarty wojny, czyli jak dla mnie największy od kilku lat popis zarówno Tarantino (mój ulubiony reżyser), jak i Pitta (mój prawie ulubiony aktor;) ).

    Ayyo
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    No jeżli o mnie chodzi to ja oglądam najczężciej horrory i tym podobne:)Mam do nich i sentyment z dzieciństwa i jakież takie uwielbienie:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie filmy lubicie?"

Przewiń na górę