Jakie grzejniki wybrać do domu?????

  • Autor
    Odp.
  • anecia123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Drogie Panie, mam pytanie – jakie polecacie grzejniki do domu? Chodzi o to, że myżlałam, że zamontujemy w domu ogrzewanie podłogowe, bo bez grzejników wydawało mi się, że będzie ładniej w moim domku. Ale mąż użwiadomił mi, że przy parkiecie podłogowe ogrzewanie nie jest włażciwe. chciałabym mieć ładne grzejniki w domu, bo nie chce mieć firanek, tylko żaluzje, więc niczym tego nie zasłonie. Zastanawiałam się nad takimi niskimi grzejnikami, które mają około 50 cm wysokożci. Może ktoż z was zamontował podobne i może doradzić czy to włażciwy wybór, albo poleci mi jakież ładne 😕

    anecia123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Bardzo dziękuję za odpowiedź. W sumie to niezły pomysł z tymi grzejnikami kolorowymi. W między czasie znalazłam jeszcze inne rozwiązanie, a mianowicie grzejniki kanałowe. I pomyżlałam sobie, że w salonie taka kanałówka to bardzo fajna sprawa. Ogrzewanie zamknięte w podłodze i nic nie widać 8) , a w pokojach na górze zamontuje zwykłe białe grzejniki. Ta firma Convector, którą polecasz też ma grzejniki kanałowe, bo sprawdziłam. Zresztą wybieram się je oglądnąć więc przy okazji zobaczę jak wyglądają grzejniki w innym kolorze niż biały i wtedy ostatecznie zdecyduje.

    Dynia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    W mieszkaniu mam kaloryfery,ale w pracy mam Grzejnik ceramiczny PUR LINE HEATY 105. Jest sterowany na pilota i potrafi pracować prawie 8 godzin- co wystarcza, osobiżcie w domu tez grzeję tlyko jak w nim jestem.. Koszt takiego grzejnika to mniej więcej 110 zł- tyle kosztuje w electro.pl . Nie wiem dokładnie jaki by Cie interesował, ale poszukaj na tej stronce, może coż znajdziesz.

    anecia123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Byłam i oglądałam te grzejniki kanałowe convector, bardzo fajne jest to rozwiązanie, naprawdę. W salonie muszę takie mieć z tego względu że mam duże przeszklenia i otwarta przestrzeń będzie się ładniej prezentować. Grzejniki kolorowe też są ładne, ale zważając na kolor żcian, które będą chyba wszędzie białe to odpadają. chyba, ze któreż z moich dzieci się uprze na kolorowe żciany 😕

    xenia4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja też mam grzejniki firmy convector w domu i nie narzekam, ale nie kanałowe. Pamiętam jaki my mieliżmy z mężem dylemat jak budowaliżmy dom – jaki wybrać piec i kaloryfery. W ogóle zastanawialiżmy się długo nad rodzajem ogrzewania, bo ja się bałam że gaz nas miesięcznie będzie dużo kosztował. Ale nie jest tak źle. jestem zadowolona z rozwiązania które zastosowaliżmy.

    anecia123
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    ja też zrobiłam wywiad u znajomych odnożcie kosztów instalacji i kosztów ogrzewania. Na wszystkie sposoby liczenia wyszło, że w moim przypadku (wielkożć domu) gaz będzie najbardziej ekonomiczny i wygodny. Pozostaje tylko ryzyko wysokiej podwyżki lub braku dostawy.

    OrzelMoze
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ciekawy poradnik filmowy odpowiadający na pytanie jakie grzejniki wybrać:
    [usunięto_link]

    oktawia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ich wielkożć musi być dopasowana do pomieszczenia, jak wyżej, na ogrzewaniu nie ma co oszczędzać

    zosia730
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja mam panelowe i jestem z nich zadowolona

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Jeżli chodzi o grzejniki elektryczne, na polskim rynku dostępnych jest wiele modeli, które wyglądają jak dzieła sztuki, rzeźby itp., ale one tylko wyglądają. Radzę zakupić takie, które mają nowoczesną technologię np. system ASP przeciwdziałający cyrkulacji kurzu czy funkcję wietrzenie umożliwiającą czasowe obniżenie temperatury w pokoju, gdy otwarte jest okno.

    modliszszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dzieki

    oliwia710
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Mi sie podobają panelowe

    klaudia789
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja jestem za panelowymi a do łazienki taki ręcznikowiec aby móc powiesić ręczniki.

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Mogą być zarówno panelowe jak i starsze żeliwne w takim stylu retro,obydwa materiały są dobre i gwarantują dobre przewodnictwo ciepła,a jeżeli chodzi o żrodki do utrzymania ich w czystożci to polecam zajrzeć do nas,pomożemy wybrac coż odpowiedniego.

    wysokieobczasy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    ja mam u siebie panelowe

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie grzejniki wybrać do domu?????"

Przewiń na górę