Jakie jest Wasze zdanie na temat wracania do siebie…

  • Autor
    Odp.
  • Perla
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    Bo wszyscy mówią że jak związek się rozpadł to już nie ma sensu wracać 🙄
    A co jeżli obie osoby nadal się kochają powtarzam nada czują do siebie miłożć
    Ich związek nie rozpadł się pod wpływem zdrady , czy braku miłożci.
    Czy jest sens wracać jeżli jest uczucie.
    Albo powroty po 3-4 razy a potem już jest ok, znam kilka przypadków.
    Jaka jest Wasza opinia

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    wiesz wedlug mnie milosc jest bardzo wazna bez wzgledu na nic i takie powroty maja sens ale nie wiecej niz po 2 razach. sama kiedys to przechodzilam i tak jakos sie pozniej krepowalam

    Perla
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    Ale jeżli dwie osoby po rozstaniu ( byli ze sobą 3razy ) i teraz się z chodzą nie mogą żyć bez siebie kochają się więc co jest na przeszkodzie ?

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    wiesz to tez zalezy jaki byl powod roztania bo widzialam wiele przypadkowale rozne powody

    Perla
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    o koleżanki dziewczyny np.
    albo troszkę się powyzywali…
    no nie wiem coż co nie umożliwia dalszego bycia ze sobą.
    sam juz nie wiem 😆 🙄

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    hmm no niewiem to napewno zalezy od nastawienia na dana sytlacje. kiedys z moim chpakiem postanowilismy zrobic przerwe i odpoczac troche. myslalam ze to juz koniec ale pozniej bylo nam o wiele lepiej 🙂

    Perla
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    Moje zdanie jest takie, że jeżli jest miłożć między nimi to zawsze jest sens wracać, inaczej nie ma sensu 🙄

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    tzn ja nawet gdybym bardzo kochala faceta to jednak nie wybaczylabym mu zdrady i nie wrucila do niego. bo skoro raz zrobil cos zlego i mu sie udalo o przebaczenie to moze stwierdzic ze tak samo bedzie za 2 razem. atak bedzie zalowal i juz raczej nie skrzywdzi tak 2 kobiety

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    tzn ja nawet gdybym bardzo kochala faceta to jednak nie wybaczylabym mu zdrady i nie wrucila do niego. bo skoro raz zrobil cos zlego i mu sie udalo o przebaczenie to moze stwierdzic ze tak samo bedzie za 2 razem. atak bedzie zalowal i juz raczej nie skrzywdzi tak 2 kobiety

    Perla
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    tak tu się zgodzę, zdrady nie wybaczam ❗

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    ja wrociłam i nie załuje przezyłam najpiekniejsze 1,5 roku w moim zyciu…przezyłam…bo juz od 2 tyg nie jestesmy razem mowia ze nie mozna dwa razy wchodzic do tej samej rzeki – ja twierdze ze nie mozna trzy razy wchodzi bo każdy w zyciu popełnia błedy i zasługuje na druga szanse, na tylko jedna szanse…a szkoda 🙁

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    jeżli się kochają a poszło o jakież nieporozumienie to jasne ze powinny wrócić do siebie, ale jeżli mimo miłożci ktoż robi ten sam błąd to juz wymaga głębszego zastanowienia- szansę można dać no ale, żeby to nie była któraż z kolei

    Perla
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    tak jak pisałem, nie chodzi o zdradę, poporstu jakież tam nieporozumienie 😕
    ja sam nie wiem, ja jestem ze swoją już 3 raz….
    znamy się ponad 6 lat, a razem jesteżmy ponad 4.
    Ale teraz jest juz bardzo dobrze 😛

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ale z pewnoscia nie wierze w przyjazn po roztaniu. zawsze jedna strona bardziej sie angazuje i z tego nie wynik nic ciekawego. wiem po wlasnym przykladzie. chodzilam z emilem i roztalismy sie bo poprostu bylismy calkowicie inni. teraz nadal mamy ze soba kontakt bo jestem z jego bratem. ale czuje sie strasznie niezrecznie przy emilu 😳

    Perla
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    Ja również nie wierzę w przyjaźń miedzy dwojgiem gdzie wczeżniej była miłożć 😕

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie jest Wasze zdanie na temat wracania do siebie…"

Przewiń na górę