• Autor
    Odp.
  • mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    czasami dobrze zrobić sobie przerwę. Ja rozstałam sie kiedys ze swoim na 2mies oczywiżcie wczesniej też sie rozstawaliżmy na 3 dni 😆 ale chodziło o głupoty takie szczenięce lata i początki zwiazku no ale mniejsza z tym… zanim sie rozstalismy na te 2mies sytuacja była nie do zniesienia nie było dnia w którym byżmy sie nie kłócili, mój facet był bardzo zazdrosny, zaborczy itp do tego stopnia że kiedy jechał do domu ja miałam prosto isć do łózka nie było mowy o tv a juz tym bardziej o necie oczywiżcie ja nie pozostałam bez winy zauroczyłam sie w nieodpowiednim facecie i dzieki niemu 👿 nasz związek sie rozpadł na te 2 mies…. po tej przerwie mój przemyslał dobrze swoje zachowanie, owszem jest zazdrosny ale w granicach zdrowego rozsadku a co do 'trzymania w klatce’ to moge powiedzieć że prawie wszyskie jego zakazy z przeszłożci nie maja teraz miejsca, no ja oczywiżcie też staram sie byc lepsza partnerką a dopinguje mnie jego miłożć do mnie[nawet po tym co nawyprawiałam 🙁 ]czasmi myżlę że mam szczężcie majac takiego faceta

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie jest Wasze zdanie na temat wracania do siebie…"

Przewiń na górę