• Autor
    Odp.
  • Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Moim skromnym zdaniem prawdziwa kobieta zawsze ma przy sobie błyszczyk 😀

    To się dowiedziałam…nie jestem prawdziwą kobietą bo go nie noszę 😯

    A_nitka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Błyszczy, jakoż tak, szybko, prosto i się przydaje, nawet przy stałym makijażu jest to zawsze użyteczny dodatek 🙂

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie błyszczyk i perfumy 😀

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    obowiazkowo puderi pomadke bezbarwna

    kropka87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    obowiązkowo balsam do ust! 🙂

    trinity
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    moim ulubionym jest pomadka, którą dostałam od cioci z Kanady, nawet nie wiem co to za firma, ale jest cała z miodu o smaku i zapachu cudownie miętowowym. świetnie nawilża i nabłyszcza drugim ulubieńcem jest baza pod podkład od artdeco, mam mnóstwo wyjazdów służbowych i zawsze biorę ją ze sobą – na niej makijaż trzyma się przez cały dzień i nie trzeba tzw. „pudrować” noska.

    martynka cytrynka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja mam zawsze przy sobie coż do usta 🙂 aktualnie używam błyszczyk do ust Rimmel – który bardzo ładnie „żwieci się” na ustach i czerwoną szminkę Ardeco – która ma fantastyczny, głęboki kolor.

    kolorove
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Kolejno od najważniejszego: błyszczyk, krem do rąk, puder w kamieniu, maskara

    Iloveshoes
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Zawsze mam przy sobie czarną kredkę, i perfumy. To taki standard. Lubię też mieć krem do rąk pod ręką 🙂

    MACROVITA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Kiedyż miałam przy sobie całe wyposażanie, ale ze względu na oszczędnożć miejsca postanowiłam się paru rzeczy pozbyć. Teraz została mi pomadka nawilżająca i kolejna koloryzująca oraz puder w puderniczce z lusterkiem 🙂 Jeżli chodzi o jakiż wyjazd to wiadomo, że lista tych kosmetyków się zwiększa 🙂

    krzyzak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Przede wszystkim krem bambino lub nivea dla szkrabów. Poza tym krem do rąk, pomadka ochronna. Nic więcej.

    patii198
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Dla mnie najważniejszy kosmetyk w torebce, to coż nawilżającego do ust. Aktualnie jest to Carmex w tubce „jażminowa zielona herbata”.

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Na co dzień noszę w torebce jedynie krem do rąk. Kiedy jednak wybieram się na jakąż imprezę, staram się zawsze mieć przy sobie takie kosmetyki jak sypki puder i tusz do rzęs, a poza tym również bibułki matujące.

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    ja zawsze nosze przy sobie masełko do ust- teraz mam z bielendy malinowe, lubie po posilku na miescie odswiezyc usta i posmarowac je czyms 🙂 a ze nie przepadam za blyszczykami to takie maselko swietnie sie sprawdza 🙂

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Ja do usta mam pomadkę,czasem też błyszczyk,teraz będzie tym bardziej potrzebny na jesień i zimę:) Poza tym zawsze podkład,korektor i tusz do rzęs,to obowiązkowe kosmetyki które zawsze mam przy sobie:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie kosmetyki staracie się mieć zawsze przy sobie? :)"

Przewiń na górę