• Autor
    Odp.
  • Nadii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Szminka i błyszczyk do podstawa!! A dodatkowo (już poza kosmetykami): chusteczki matujące i lusterko 😀

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    zawsze mam przy sobie błyszczyk, róż do policzków no i tusz do rzęs, tylko ten ostatni musi być na tyle dobry, żeby nie kruszył się na policzki.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Nivea niebieska i ostatnio pomadka

    Lena88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    W mojej torebeczce zawsze towarzyszy mi balsam do spierzchniętych ust i puder matujący z lusterkiem. Zwłaszcza bez tego ostatniego nigdzie się nie ruszam, ponieważ inaczej nos ,,żwieci” mi jak choinka 😆

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Teraz kiedy mamy ujemne temperatury na dworze szczególnie ważne są nasze usta i tutaj powinniżmy używać dobrej pomadki lub kremu,który zawsze noszę przy sobie w torebce i to jeden z tych niezbędnych kosmetyków „zimowych”.

    milakaja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja zawsze staram się przy sobie mieć chusteczki nawilżające, a zwłaszcza jak wychodzę z córcią. A mam takie bardzo fajne bawełniane chusteczki nawilżające z Rossmanna Tami MyBaby Cotton, są mięciutkie, delikatne i nie wysychają szybko.

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Błyszczyk i puder. Must be:)

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ostatnio pomadka 😉

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Ja zawsze mialam podklad i korektor, bo musialam poprawiac czesto, zeby nie bylo widac m.in cieni pod oczami. Teraz mam swietnie kryjaca paletke kamuflazu, Camouflage Cream Palette i nic w ciagu dnia nie musze poprawiac, wszystko swietnie zakamuflowane, pod podkladem nic nie przebija. Zupełna nowożć w asortymencie Golden Rose, które produktuje coraz bardziej profesjonalne kosmetyki w niskiej cenie, bo za tę paletkę zaplaciłam niewiele ponad 20 zł.
    I teraz tak naprawdę nie musze nosic kosmetyków w torebce 🙂

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Jak dla mni to Brwi są bardzo ważne dla ogólnego wyglądu całej twarzy, jest to cały czas utrzymujący się trend i dlatego staram się zawsze mieć przy sobie taki włażnie kosmetyk. Ogólnie lubie marke golden rose, która jest wyspecjalizowana w produktach do brwi i tym razem skusiłam się na zestaw eyebrow styling kit, ktory jest rewelacyjny! Dzieki niemu przeprowadzam pełną stylizację brwi, nakladam wosk, aby nadac kształt o raz puder by wypelnić luki.

    Emilia_Mii
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Korektor, pomadka ochronna i kredka do brwi

    Milenka32
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Ja tam widzę, że u mnie jest bardzo oszczędnie… zazwyczaj tylko puder mineralny… Obok tego próbka ulubionych perfum, ale to już inna bajka;-)

    benabozena
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja ostatnio odkryłam na notino tonujące perełki do twarzy GUERLAIN Météorites Light Revealing Pearls of Powder i jestem zachwycona. Cena dość wysoka, ale przekonała mnie koleżanka wizażystka kiedy malując moją twarz ich użyła. Liczę, że promocje na notino czasem obejmą ten produkt to zrobię odpowiednie zapasy. Teraz kupiłam produkt w regularnej cenie, ale uważam, ze w pełni był wart tych pieniędzy.

    juliakowalska333
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Z kosmetyków zawsze mam przy sobie krem BB. Jak nie macie miejsca w torebce to polecam kompaktową wersję od Skin79 🙂

    juliakowalska333
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Zawsze mam przy sobie krem BB i krem z SPF, moje must have są ze skin79 <3

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie kosmetyki staracie się mieć zawsze przy sobie? :)"

Przewiń na górę