Jakie kupic perfumy??

  • Autor
    Odp.
  • Tamara
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Witam,
    Chcialam wlasnie uzupelnic moj zestawik perfum i pomyslalam ze moze mi doradzicie jakie by pasowaly do tych ktore juz posiadam (moze ktoras z was ma podobny gust ).
    Awiec zaczne od tych ulubiony Angell zaraz potem Escada (wszystkie zapachy letnie ktorej do tej pory wyszly zawsze takie owocowe np Islands KIss mam nadzieje ze dobze zapamietalam 😀 ) Kenzo (Elefant) YSL Baby doll.
    Noto by bylo na tyle posiadam jeszcze Right Blu ale te juz mi sie naprawde znudzily.

    meciarz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    hej szukam perfumu podobnego do Davidoff Cool Water, oczywiżcie dla niej, co polecacie

    charlotte_vvv
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja też się zastanawiam, co nabyć. Myżlałam może o czymż od Tommy Hilfigera np. Dreaming. Słyszałyżcie? jakie macie opinie? Poleciłybyżcie ten zapach, czy raczej co innego?

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    mi sie bardziej podoba tommy girl jest orzezwiajacy i kojarzy mi sie ze swiezo skoszona trawa ktorej zapach uwielbiam 🙂

    charlotte_vvv
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Aha, czyli tego, o którym mówliłam, TH Dreaming, raczej nie polecasz?

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    mi sie osobiscie nie podoba ale kazdy ma inny gust wiec nie moge powiedziec czy polecam czy nie sama musisz zdecydowac

    anka4
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Mój ostatni zakup to Ocean Dream i zastanawiam sie nad wings – Giorgio Beverly Hills. Słyszałyżcie coż może na temat tego zapachu?

    charlotte_vvv
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Rozumiem, każdy lubi co innego 🙂 A wie ktoż coż może na temat trwałożci tego TH Dreaming? długo się utrzymuje na skórze? bo niektóre zapachy, mimo iż niby intensywne, wcale nie są długotrwałe. Choć to pewnie kwestia indywidualna.

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    Tamara, moim zdaniem idź po prostu do perfumerii i zacznij poszukiwania – nikt za Ciebie tego nie zrobi. Poza tym, nie kupuje sie perfum z polecenia, ale na własny nos.

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    Tamara, moim zdaniem idź po prostu do perfumerii i zacznij poszukiwania – nikt za Ciebie tego nie zrobi. Poza tym, nie kupuje sie perfum z polecenia, ale na własny nos.

    magda_ada
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Szukam czegoż podobnego do gucci by gucci…. czy ktoż coż mi poleci ?

    plasko_buta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    moje ulubione to davidoff cool water.. moge je polecic kazdemu, maja niesamowity zapach i mysle ze spodobaja sie kazdej kobiecie :))

    zuzia.gdansk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A moje ulubione perfumy to Calvin Klein Euphoria. Rewelacyjne. Teraz jest fajna promocja na [usunięto_link]

    Ada12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    podobają mi się perfumy S. Dali „Little Kiss Cherry” ale ostatnio zakochałam się w nowym zapachu YSL Parisienne” są boskie 🙂

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    ja polecam dwie bardzo fajne nowosci o kwiatowych zapachach: ricci- ninny ricci oraz lola- marca jacobsa, swietne lekkie zapachy. poza tym maja na prawde oryginalne flakony.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie kupic perfumy??"

Przewiń na górę