• Autor
    Odp.
  • Amelka2301
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Moje ulubione perfumy to:
    Calvin Klein-Euphoria
    Dolce&Gabbana-Light Blue
    Paco Rabanne-UltraViolet
    oraz praktycznie każde perfumy na bazie zielonej herbaty 😉

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Calvin Klein-Euphoria i Paco Rabanne-UltraViolet to według mnie perfumy na które powinnaż zwrócić szczególną uwagę,bo mają subtelny zapach kwiatów,wiec to czego szukasz.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Myżlę, że do tych perfum, które masz już obecnie na pewno pasowałyby Ci i z całą pewnożcią by Ci się spodobały Davidoff Cool Water Summer (wyglądają tak: [usunięto_link]). Faktycznie też możesz zwrócić uwagę na Calvina Kleina Euphorie, są one teraz bardzo popularne i przy tym naprawdę ładne. Sama ich używam. Nina Rici tez ma słodkie zapachy więc możesz pomyżleć również o nich 🙂

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    Ja ostatnio jestem zakochana w Hypnose…

    patelka86
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Moje ulubione to Versace Crystal Noir, fantastyczna mieszanka z gardenii, kwiatów pomarańczy i piwonii, dodatkowo wzbogacona nutką drzewa sandałowego i piżma. Zapach trzyma się niesamowicie długo. Nawet na ubraniach po praniu:) świetnie pasuje do brunetek, które wiedzą czego chcą od życia i maja poczucie własnej wartożci 😀
    Zapach jest idealny na romantyczny wieczór, a przede wszystkim…dodaje pewnożci siebie…

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    A moze Paco Rabanne Black XS?? Zapach jest naprawde bardzo sympatyczny,taki owocowy w sam raz dla młodej dziewczyny.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie kupic perfumy??"

Przewiń na górę