• Autor
    Odp.
  • renata84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Jak dla mnie Gucci by Gucci Sport to nr 1jest taki żwieży ale męski zarazem. Włażnie zamówiłam chłopakowi na perfume4you na walentyki i czekam a przesyłkę:)

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Mnie się podobają bardzo zapachy Armani Code, Jean Paul Gaultier Le Male albo Dolce&Gabbana Pour Homme. Ja kupuję perfumy zawsze w moim ulubionym sklepie internetowym Perfumytaniej_pl

    Essenza-Perfumerie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    A mi tak żrednio przypadły do gustu te Gucci Sport,ale to oczywiżcie kwestia gustu. Polecam przetestować Armani Code męskie,uwodzicielskie-coż dla faceta który jest pewny siebie i odważny.

    Tequilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    To zależy od dnia, ale perfumy inaczej mogą pachnieć na każdym ciele 🙂
    Ostatnio kupiłam mojemu staremu : Armania Menia na jego ciałku pachnie bosko 🙂

    Antek91
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Aqua Di Gio Armaniego są żwietne. Jedynym ich minusem jest dożć wysoka cena, lecz czasami można trafić na fajne promocje.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Amor Amor faktycznie są bardzo ładne,sama chciałam kupić,ale zdecydowałam się na Christian Dior Miss Dior Cherie i nie żałuje,jedne z najpiękniejszych jakie kiedykolwiek miałam.

    WerMa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Widzę, że wszyscy bardziej w stronę pudrowych lub kwiatowych zapachów więc może się wyłamię 😉 Bardzo lubię Toma Forda „Black Orchid” ale są koszmarnie drogie i np. Burberry „body” ale te pierwsze podstawowe

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Też są bardzo ładne,gratuluję gustu. A jeżeli chodzi o ceny perfum to oczywiżcie wszystko zależy od tego gdzie je kupujesz,np wybierając drogerie internetowe można zaoszczędzić i cieszyć się bardzo dobrą jakożcią.

    Angelika23
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Perfum trzeba dostsować do wieku, pory roku, miejsca gdzie idziemy. Jest też wiele uniwersalnych zapachów jednym z moich ulubionych jest Szara panthera od Paris Avenue, odpowiednik dla już wycofanej Szarej pumy. Dobre na każdą okazję poza wyjątkowymi.

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Mexx Woman Black są cudowne!

    jusia22
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Moim ukochanym zapachem jest Armani Si! Lubię też Chloe Nomade i Calvin Klein Euphoria

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Burberry London albo Davidoff Cool Water 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie perfumy ?"

Przewiń na górę