• Autor
    Odp.
  • Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    jestem troche niesmiala w lozku
    po prostu nie zrobie niektorych rzeczy i juz
    jest tylko kilka pozycji na ktore sie zgadzam

    podzielcie sie swoimi upodobaniami, jakie pozycje w seksie?
    nie chodzi mi o to, ktore sa wasze ulubione, tylko o to w jakich pozycjach sie kochacie

    a przy okazji, to czy wy tez macie takie pozycje ktorych po prostu nie chcecie sprobowac?

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Nie znam takiej pozycji, ktorej nie chcialabym sprobowac…….

    Malwina29
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja zrobię wszystko oprócz sexu analnego, po prostu boję się że będę czuła to samo co się czuję w kibelku, a nie należy to do jakiż szczególnie miłych doznań 😆 poza tym to może boleć i zawsze istnieje ryzyko napotkania czegoż w żrodku co pewnie też nie jest miłe. Ale poza tym to nie mam zahamowań- jeżli chodzi o pozycje i miejsce 😆

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    podoba mi sie wypowiedz Malwina29
    i podpisuje sie pod tym 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    nie mam żadnych zachamowań… no może oral z połykiem i jak to gdzież już wyczytałam pieszczenie odbytu partnera błeee, fujjj

    Mystery
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    ja uwielbiam wszelkiego rodzaju pozycje
    i na anal tez bym sie zgodzila chociaz sie boje ;] juz jakis czas probuje sie przekonac ale to chyba musi troche potrwac

    tak sobie mysle ze mi np trudno podchodzilo kochanie sie od tylu ale daje wiele niezapomnianych doznan wiec warto wyprobowac
    zeby troche rozluznic atmosfere to wlasnie wziac faceta oralnie ale i samemu sie domagac ;]

    Pozdrawiam

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Ja tam jestem otwarta na propozycje partnera.Sex analny mam za soba i powiem szczerze,ze jest baaaardzo przyjemny,tylko trzeba sie wykazac maksymalna delikatnoscia.Jedyna rzecz,ktorej raczej nie wyprobuje to calowanie odbytu(wybaczcie kolokwialnosc)mojego partnera. A reszta raczej nie jest mi obca.

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Jesli chodzi o calowanie odbytu to moj chlopak ostatnio nie wprost, ale zasugerował, ze chialby to zrobic. Anala tez mamy niedlugo sprobowac, mam nadzieje, ze wyjdzie.
    Ja jestem otwarta na wszystko, na polykanie przy oralu tez 😛
    Nie wiem wlasnie czy pocalowalabym go „tam”, ale sądzę, ze stać mnie na to. Tylko taki problem jest, ze on sie tam nie goli więc słaby dostęp.
    Nie wiem jak będize na poczatku, mam troszke oporow, ale chyba dam mu się tam pocalowac i odwdzięcze sie tym samym jesli mu na tym zalezy. Przed ukonczeniem 18 roku zycia, chce juz miec WSZYSTKO za sobą hehe;)

    A wracajac do tematu.
    Sądze, ze na nieżmiałosc ze strony kobiety w łóżku dobry jest oral. Jesli wstydzisz sie skakac po nim itd 😛 to po prostu zrob to co kocha najbardziej kazdy facet. nie wydaje mi sie aby to bylo zbyt krępujące. najwazniejsze zebys odwazyla się umiescic glowe na wysokosci jego „twardziela”, a później juz nie będziesz mu patrzyla w oczy i nie będzie to Ciebie zawstydzalo. Przynajmnieja kiedys takie mialam odczucia. Dla niego to będzie na pewno piękna rzecz 😉
    Więc to jesttaka ( jak dla mnie ) mało wstydliwa pozycja, ktora niesmaowicie rozpali Twojego faceta.
    A jesli zalezy Ci na pozycji, ktora podnieci Ciebie to moze Ty na brzuszku, a on na Tobie? Albo na pieska. Facet powinien byc zadowolony gdyż wtedy moze Ciebie ogladac z fajnej perspektywy. I jest jeszcze plus tego ze mozesz sama piescic swoja łechtaczkę.
    Nie wiem czy dobrze Ci doradzilam szczerze mowiąc 😛 Nie wiem, czy się ze mną zgodzisz, ale staralam się hehe.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    a ja lubię kiedy facet mnie fotografuje[nago] i nagrywa nasz sexik kamerką… podnieca mnie to 😉

    Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    to ja wam powiem na jakie pozycje sie godze:
    oral, on mnie i ja jego jak najbardziej ale bez polykania
    misjonarska
    na jezdzca ale tylko jesli jestem twarza odwrocona w jego strone, nigdy tylem
    ja leze na brzuchu, on na mnie (ale to nie jest piesek, lezymy)
    ja leze na boku a on za mna
    i to tyle
    mysle ze dalabym sie namowic na 69 i tego odwroconego jezdzca ale potrzebowalabym do tego jego ogromnego wsparcia a teraz nie mam juz co na to liczyc
    rozstalismy sie
    ale nie mowcie ze to przez moje zachamowania
    moj Piotrek mial po prostu problem z alkoholem i ja juz mialam dosc walki o to by byc wazniejsza od picia
    ale dzieki za wypowiedzi, moze kiedys bede miala okazje zastosowac z kim innym

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    w moim przypadku jest tak ze to tez zalezy od mojego nastroju. ale jednak najbardziej lubie klasycznie i na jezdzca bo wtedy zawsze dochodze. 😀

    Lucienne
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    A ja mam pytanie z innej beczki:

    Jak wspominacie swój pierwszy raz? ile miałyżcie lat, z kim, po jakim czasie znajomożci, jakie zabezpieczenie, gdzie, jak, etc. ?

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    19 lat i parę miesiecy, po prawie roku bycia z facetem[to mój pierwszy i jedyny partner], u niego w domu, z prezerwatywą, pozycja najezdzca i klasyczna z ugietymi nogami o ile dobrze pamietam. w trakcie myslałam cały czas zebyżmy nie wpadli, było przyjemnie a po sexie czułam się bardzo…. jak by to powiedzieć – 'rozjechana’

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    18 lat u niego w domu. pol roku spotykania. pozycja klasyczna.prezerwatywa.
    nie bylo w tym nic milego. chlopak mial problemy z wycelowaniem 😳 to byl pierwszy raz dla nas oboje.
    pozniej czulam straszny bol i jakos wogole sex z nim nie przynosil mi przyjemnosci.

    natomiast drugi mezczyzna z ktorym poszlam do lozka (obecny moj maz) uswiadomil mi jak przyjemne moze byc wpolzycie 🙄
    jest cudowny , delikatny, ojej rozmarzylam sie 😳

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    prawie 17 lat. Dokladnie 1 pazdziernika ubieglego roku, czyli pare miesiaczkow temu 😉
    To byla pozycja klasyczna, na brzuszku, na pieska i klasyczna, ale z moimi nogami na jego ramionach. na drugi dzien bolaly mnie biodra na wysokosci mojej muszelki.
    To był moj chlopak (obecny) z ktorym wczesniej spotykalam się 1,5 miecha. Ok to dla niektorych moze byc za krotko, ale ja juz od tak dawna bylam w nim zakochana, ze dla m nie to byl czas w sam raz 😛
    Najwazniejsze jest zeby cos do niego czuc i zeby mu ufac, wtedy czas nie jest taki wazny.
    Wspominam go nieźle, nie byl jakis nieudany itd. Fakt, ze nie czulam jakiejs wielkiej rozkoszy, ale z czasem sie tego ucze. No i bardzo mnie bolalo, ale nic mu nie mowilam, zeby nie zwalniał przy wprowadzaniu, bo chyba im szybciej tym lepiej. No i udalo sie wsadzic za p ierwszym razem 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jakie pozycje?"

Przewiń na górę