Jakie sporty uprawiamy

  • Autor
    Odp.
  • abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Wiadomo sport to zdrowie… Ale nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. A jak to jest z Wami?? Uprawiacie jakąż konkretną duscyplinę i macie w niej jakież znaczące wyniki? A może mamy tu przeciwników aktywnego wypoczynku?

    Ja nie mam żadnych wyników w żadnej dyscyplinie(no chociaż w podstawowce byłam za zawodach w przeciąganiu liny 😆 ), lubię sie ruszac po prostu. Rower, rolki. Lubię bardzo tez pływac. Mam też zamiar zacząc biegac, ale to tak od marca żeby ciepło już było. Fakt, że wf-u nie znoszę, ale „po godzinach” lubię bardzo.

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    😀 Ja czasem pływam i jeżdże na rowerze, ale w tym roku obiecuje się poprawić. Lubię też bilard.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Trenuję sztuki walki:)

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    cale studia bylam w sekcji jezdzieckiej uniwerku…teraz nie mam czasu, ale nadal duzo jezdze konno-rekreacyjnie.
    poza tym do matury trenowalam tenisa. teraz pod domem mam kort tenisowy, wiec czesto bywam.
    basen co tydzien.
    zima narciarstwo, latem i wiosna zeglarstwo.
    rower jest moim podstawowym srodkiem lokomocji wiosna, latem i jesienia. mam nawet dwa rowery-jeden na dluzsze wycieczki i drugi…damke z koszyczkiem, ktora jest dosc bylejaka:)), ale stylowo wyglada hehehe. to moj rower miejski, ktorego mi nie szkoda przypinac do plotow czy latarni-w razie czego nie jest duzo warty.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Ja jeżdzę konno, w żadnych zawodach nigdy nie brałam udziału (czy to skoki czy ujeżdzanie), bo jeżdzę rekreacyjnie, od około trzech lat.
    Uwielbiam wyjazdy w teren, kontakt z przyrodą, piękne widoki, galopy po łąkach. 😉
    Teraz mam przerwę w jeżdzeniu, ale najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu, po sesji jadę do mojej stadniny i wracam do jazd. 🙂

    Na rowerze lubię jeździć bardzo, w Trójmieżcie są ku temu żwietne warunki, żcieżki rowerowe w wielu miejscach, lubię wybrać się np. nad morze jak jest cieplej. 🙂

    Swojego czasu chodziłam na aqua aerobic, fajna sprawa, ale zarzuciłam. 😉 Ale rozważam powrót, basen mam zresztą pod nosem.

    Za to w domu… przyznaję- nie mam ochoty ćwiczyć zbyt często. Ostatnio robiłam regularnie brzuszki każdego wieczora, urządzałam sobie gimnastykę sporadycznie, ale przez krótki okres czasu, bo wolę ruszać się w przyjemniejszych okolicznożciach przyrody. 8)

    Onione, jeżli z jakiegoż powodu nie możesz/nie chcesz powiedzieć to rozumiem, ale co sprawiło, że musiałaż zrezygnować z jeździectwa? 🙁

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Co tu dużo mówić,jestem typem kobiety,która przy jakimkolwiek ruchu cierpi straszne katusze 😉 Jakie sporty uprawiam…hmmm jeżdżę na snowboardzie w zimie.Jakie mam wyniki?potłuczone kolana,uszkodzone stawy…ale lubię jeżździć na desce,sprawia mi to radożc,więc sie nie poddaje 🙂 Czasem zdaża mi sie wylądować na żciance wspinaczkowej.Też jest zabawnie 😀 Co jeszcze… aaa przez 8 lat jeżdziłam na nartach,ale porzuciłam ten sport po tym jak upadając uderzyłam sie kijkiem w głowę.Okropnożć! 😉 kiedyż grałam w kosza,ale też się znudziłam… na rowerze przestałam jezdzić po tym,jak w żrodku lasu spadł mi łańcuch i musiałam sama sobie go zakładać.Zdażało mi sie uprawiać poranny jogging,ale stwierdziłam,żę nie chce mi sie wstawać tak wczesnie i przestałam 😆 Teraz raczej więcej melanżuję niż uprawiam sport,ale z moimi zdolnożciami i zapałem w zasadzie nic innego mi nie pozostało 😆 aaa zapomniałam o poniedziałkowym aerobiku,po którym nie mogę sie ruszać 😀 No to tyle jesli chodzi o sport w moim wykonaniu 😀

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Warn – a shopping? 8) 😀

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    I zapomniałam: narty, deska obowiązkowo w zimie, w lecie i na wiosnę biegam sobie:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Warn – a shopping? 8) 😀

    Aaaa no przecież!To jedyny sport,którym się zajmuje z pasją 😉

    @Onione wrote:

    Kurczaczki, Warn- jakże czasem mi humor swoimi postami poprawiasz! 😀 😆 😆

    O jak miło! 😀 To ja się polecam na przyszłożć 8) 😉

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    sport który najbardziej lubie uprawiać… hmmm 😈
    Uwielbiam rower, jak robi się ciepło to jeździmy z TŻetem długo i namiętnie 😀 Mamy mapy i przewodniki rowerowe po okolicy, takie weekendowe wycieczki sprawiają nam wielką frajdę.
    Na rolkach też bardzo lubię jeździć.
    Poza tym oczywiżcie – narty.
    Dłuuuuugie spacery z psem również należą do moich ulubionych form aktywnożci:)

    Madzik1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Ja uwielbiam narty 😀

    kissandgo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 79
    • Stały bywalec

    ostanio siłownia 🙂

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    rower moja druga miłożć 😉

    najbardziej lubię jeździć po terenach górskich! te wyboje, zjazdy i podjazdy, kamienie, piachy i strumyczki! 😀 a czasem trzeba rower na plecy wrzucić i znieżć/wnieżć, albo można się sturlać niechcący razem z nim… generalnie to dla mnie i zdrowe, i przyjemne, adrenalinka się podniesie kiedy trzeba…

    a w mieżcie… miła alternatywa dla żmierdzących, zatłoczonych autobusów (cóż… na samochód mnie nie stać 🙄 )…

    kiedyż grałam w siatkówkę… ale to w szkole było… cóż, wzrost nie dopisał (165 w kapeluszu…) a poza tym stawy mam za słabe, bo palce to już chyba miałam wszystkie powybijane… 😉

    pzm11
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    z innego zamknietego już wątku cyt. Powiem Ci tak, noszę spódnice, obcasy i szpilki chętnie, jestem zadbana i kobieca, ale bez problemu polozylabym faceta na ziemię, bo trenuję sztuki walki.’ to wypowiedź zielonookiej 😆 wiesz skarbie byle który chłopak by Ci przylał gdyby tylko zechciał a położyc to jedynie mogła byż faceta do łóżka za jego pozwoleniem oczywiżcie lol

    Natka13
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    Rower, pływanie, ćwiczenia w domu, góry, narty, żagle, chciałabym jeszcze kitesurfing, ale kasa kasa kasa ech

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie sporty uprawiamy"

Przewiń na górę