jakie znacie szokujące i niesmaczne zabawki dla dzieci?

  • Autor
    Odp.
  • Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    jak w temacie, spotkaliżcie się z takimi zabawkami? ja niestety tak i jestem w szoku…stąd mój wątek

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Jeszcze się nie spotkałam, ale moją przygoda z zabawkami dopiero się zaczęła,więc wszystko jeszcze (chyba) przede mną…
    a jak Ty Karolcia82 spotkałaż? I na czym ich niesmak polegał?

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    nie mogę wstawić żadnych linków! nie wiem co się dzieje, wielokrotnie próbowałam i nic!

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    to może opowiedz o tych zabawkach? Chodzi o jakież czężci wystające, możliwe do oberwania bez dziecko?

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    raczej mam na myżli wizualną stronę zabawek
    nm. duża kropla moczu i kupki w formie pluszowej zabawki….
    pluszowy kot z wnętrznożciami na zewnątrz, które również są pluszowe…
    temeprówka, gdzie w oko wkłada się kredkę, żcinki wychodzą przez usta, wokół których zaznaczona jest przez producenta krew… i wiele innych
    włos się na głowie jeży….

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    aaaaa….
    wiesz może być „szał” na te zabawki jako na coż nowego, innego niż to, co jest do tej pory. Myżlę jednak, że to bardziej pod kątem: „zobacz co wymyżlili, ale czad, ale tego nie kupimy” 🙂

    jolaniebieska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    W Biedronce był zestaw trupków i trumien, można było zamieniać głowy trupkom i dobierać im trumny. Zabity listonosz, pokojówka, dziecko z nożem w brzuchu 😯
    Chore ://

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jakie znacie szokujące i niesmaczne zabawki dla dzieci?"

Przewiń na górę