• Autor
    Odp.
  • Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Jest tu ktoż słuchający jazzu? poza mną rzecz jasna 😉

    Jeżli nie, to polecam na początek Billie Holiday i Popsa rzecz jasna, oboje uwielbiam 😉

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Ja jestem, ja ja ja 😀

    Jak to dobrze, że pojawił się taki wątek. W moim przypadku ostatnia fascynacja to wspaniały polski (warszawski) zespół Trifonidis Orchestra – znajdziesz sobie na myspace. Polecam z całego serca – taka energia, z jaką grają, jest niezbędna do przetrwania jesieni!

    PS. Albo od razu wrzucę Ci link [usunięto_link]

    I czekam na więcej ruchu w tym wątku 😉

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Amy Winehouse !!
    Ma wyjatkowy glos, jej muzyka to na prawde jest COś. Podziwiam ją jako artystkę, naprawde.

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Któregoż dnia włączyłam jak zwykle Jazz Radio i usłyszałam jakież Chill Zet…. Nie mogę się otrząsnąć…

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    kupili częstotliwożć i musieli wprowadzić swoich ludzi. boli mnie to, ponieważ było to jedyne radio z takim potencjałem dobrej muzyki.
    ale… trwają prace na uruchomieniem radia online [usunięto_link]
    tylko, że internet to nie to samo co tradycyjne radio.

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    stronka jazz radia z możliwożcią słuchania online już działa 🙂 hiphip hura 🙂

    Renare
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Dołączam do tego wątku:) Słucham jazzu w wielu wykonaniach, ukochani moi to Ella (matko, jakąż ona miała ekspresję, nigdy mi się nie znudzi), Louis, Patricia Barber, Cassandra Willson i wielu, wielu innych. Mam troszkę zaległożci w nowożciach, więc będę sprawdzać każdą nazwę, tytuł, nazwisko, jakie podacie:) Pozdrawiam 🙂

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    bardzo sie na tym nie znam, lubie posluchac ale sam czasem nie wiem kto akurat gra

    jesli chodzi o jazz to kojarze nasza najlepsza muzyczna wizytowke za granicami kraju czyli oczywiscie Michała Urbaniaka

    no i OSTR – masa jazzowych inspiracji i kompozycji ;p
    zreszta to chyba jedyny raper z muzycznym wyksztalceniem (po wydziale jazzowym) ;p

    fiatlux
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    ja uwielbiam jazz
    głównie słucham klasyki: Billy Holiday, Ella Fitzgerald, Louis Prima, Nat King Cole i oczywiżcie Natalie Cole i wiele innych

    lubię również acid jazz

    Maje
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Dina Schore. 🙂

    telka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja uwielbiam jazz
    głównie słucham klasyki: Billy Holiday, Ella Fitzgerald, Louis Prima, Nat King Cole i oczywiżcie Natalie Cole i wiele innych

    lubię również acid jazz

    Ja tez uwielbiam Elle Fitzgerald 😀 Jest boska!

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    ja proponuje to:
    [usunięto_link]

    niezłe, co? 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jazz , Swing"

Przewiń na górę