Jednodniowa antykoncepcja

  • Autor
    Odp.
  • Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Jednodniowa antykoncepcja
    Tak jak w tytule, jestem za wymyżleniem antykoncepcji na jeden dzień/wieczór/ noc by móc szaleć i szaleć bez obaw Chyba,że są już takie pomysły a ja ich nie znam ?
    🙂

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    wyobrazam sobie juz tą seksualną euforie, popytaj sie 14latek wchodzacych na dyskoteki po 23.00godz

    a musisz to robic fizycznie? same doznania psychiczne wsrod tego meskiego tlumu ci niewystarczą?

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Mam stałego partnera, więc nie rozumiem o jakiej euforii mówisz.

    LaLoLa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    Venus, ale chodzi Ci o jednodniowa hormonalna, czy o co dokladnie? bo na takie wydarzenia” jest chyba najwiecej srodkow, ot chocby stare wyprobowane gumki dla mezczyzn i kobiet, kapturki, globulki, i wiele innych, ktore pewnie wszyscy znamy. To o co chodzi?

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    Następny idiotyczny temat – poczytaj o antykoncepcji – jak na jedna noc czy wieczór, to gumki stykną…

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    to znaczy ze potrzebny jest mezczyzna do seksu?

    LaLoLa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    Tez zalezy jak czesto Ci sie taka noc zdarza.. bo jak co druga noc, to spokojnie mozesz brac hormony. A jak raz na rok, to gumki stykna, prawda.

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    w racji wyjażnienia, temat ten jest takim tematem- marzeniem, na wynalezienie złotego żrodka. Ja jako ja nie mogę przyjmować tabletek antykoncepcyjnych,a czasami mamy ochotę z moim chłopakiem spędzić całą noc razem, upajając się swoją miłożcią itd,a prezerwatywa nie jest sprawą komfortową.
    Więc mam na myżli – marzy mi się – taka hormonalna anty na 24 h 😉

    LaLoLa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    A, no chytry plan! 😆 Byloby fajnie… co prawda juz tam jacys chyba dunscy naukowcy tworza antykoncepcje nie oparta na hormonach tylko na bialku, wiec moze bedzie to jakas alternatywa, ale my w Polsce mozemy sobie ciagle pomarzyc. Ja poki co jestem wierna antykoncepcji hormonalnej, przyjmowanej regularnie. Jaks psychicznie czuje sie bezpieczniej 😉

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    Ja też długi czas marzyłam o tabletkach które będę mogła łykać i bez obaw palić papierosy i w końcu się doczekałam (Cerazette dla kobiet palących) i myżlę ,że dla Ciebie w końcu tez wymyżlą jakież tabsy na jeden dzień 🙂

    LaLoLa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    A no nib z tym paleniem to mozna, przy wszystkich hormonach ktore maja mniejsza dawke estrogenow, wiec chyba byly wczesniej, Ale Cerazette to tak na 100%. No i dobrze.

    aga33
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    Trochę nie rozumiem Twojej wypowiedzi? co było wczeżniej?

    LaLoLa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Trochę nie rozumiem Twojej wypowiedzi? co było wczeżniej?

    Powiem Ci szczerze ze teraz jak czytam to chyba sama sie nie rozumiem.
    Ale pewnie byla to jakas madrosc w stylu: ze Cerazette sa niby specjalnie dla palaczek, ale juz duzo bezpieczniejsze niz dwuskladnikowe srodki anty sa te, ktore maja mniej estrogenow. A te istanialy juz chyba, zanim pojawilo sie Cerazette. Typu evra.

    O to chodzilo 😳

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Jednodniowa antykoncepcja

    paczka gumek

    LaLoLa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 167
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Jednodniowa antykoncepcja

    paczka gumek

    A ja ostatnio pierwszy raz w zyciu uzylam gumek i chyba mam meeega alergie! A mialo byc tak milo…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jednodniowa antykoncepcja"

Przewiń na górę