• Autor
    Odp.
  • bronciuch
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam 🙂 !!

    Mam mały problem 😛

    Mam niejędrną pupę, chociaż jestem szczupła 🙁

    Uprawiam sport – gram w koszykówkę, chodzę na basen

    i najgorsze jest to, że tylko z jednym pożladkiem jest coż nie tak – na dole takie dwie warstwy dziwne się zrobiły 🙁

    i załamałam się, bo nadchodzi lato, a ja nie mam pojęcia, jak temu zapobiec i nadać znowu mojej pupie ładny wygląd.

    Może Wy macie jakież sposoby ?? będę Wam bardzo wdzęczna

    Pozdrawiam 😉 [/img]

    Kati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    ja polecam takie cwiczonko:

    -polz sie na podlodze na lewym boku,
    -prawa roge zegnij w kolanie tworza kont prosty
    -a lewa noge podnos do gory
    -ja robie kilka serii po 15-20 podniesie

    to cwiczenie napina zarowno lydki, uda jak i posladki 🙂

    bronciuch
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    dzięki za poradę 🙂 wypróbuję i dam znać, jak efekty 🙂 pozdrowienia 🙂

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Niejędrnożć i cellulit trudno powstrzymać, a już napewno nie poradzimy z tym sobie w tydzień.
    Jednej i drugiej gorąco polecam rolletic (łóżka są już dostępne w każdym większym mieżcie), dużo niegazowanej wody (ok 2 litrów dziennie), soki, owoce i warzywa (najlepiej z błonnikiem), nie odchudzać się! bo do tego jeszcze rozstępów się nabawicie, ale dieta jest niezbędna:
    1. 6-8 rano, twarożek i herbata (trzeba brzuszek rozgrzać 🙂 )
    2. 9-11 rano, coż z ziarnami (bułka, specjalne pieczywo, musli) i sok
    3. 12-15 w południe, lekki obiad (chude mięso z ryżem lub ziemniakami i surówką)
    4. 16-18 ostatni dzwonek na pieczywo, może też być kakao
    5. 19-5 rano, ewentualnie owoc.

    CAŁKOWITY ZAKAZ COLI CHIPSÓW I INNEGO PLASTIKU!

    Z zewnątrz polecam kurację:
    Rano: chłodny prysznic i rękawica masująca, osuszyć, Balsam ujędrniający do ciała, Oriflame
    Wieczorem: prysznic ciepły – oczyszczanie skóry +peeling albo mydło żcierające (np. z serii Oriflame SPA), rękawica masująca, prysznic chłodny, osuszyć, Żel antycellulitowy, Oriflame, dodatkowo masaż (masażer, albo przyrząd ręczny).
    8)

    kasik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    trzeba wyprobowac 🙂

    Renia13
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    slyszalam, ze mozna ujedrnic pupe w prosty sposob, napinajac miesnie pupy, ok. 20 razy po 2 partie, i to przynosi efekty 😉

    estera
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 176
    • Zapaleniec

    hmmm, jakies podejrzane to cwiczenie. jest specjalny rodzaj aerobiku, ktory pomaga pracowac nad posladkami i udami, nazywa sie calisthenics, na pewno znajdziesz go w swoim meiscie:)

    conis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Wiesz co, teraz coraz bardziej moden są alternatywne rozwiązania. Na przykład różnego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Czytałam kilka artykułów na ten temat oraz sama miałam okazję się przekonać na własnej skórze jak działają i jestem pod wielkim wrażeniem tego jak ciało ludzkie jest plastyczne 🙂

    ramonaK
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    No bo jest, niemal jak plastelina:) Z pożladkami jest akurat tak fajnie,że bardzo szybko reagują na wszelkiego rodzaju ćwiczenia. Bardzo łatwo to zauważyć- po treningu pożladki zawsze są bardziej jędrne i podniesione do góry, co prawda ten efekt trwa bardzo krótko,.ale jeżli się ćwiczy regularnie to pozostaje

    bubblegum
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Oja ale dziwnie, że tylko jeden pożladek jest mniej jędrny. Może spróbuj wykonywać jakież ćwiczenia tak tylko, stricte na pupę? A nie ogólnorozwojowe. Chociaż basen powinien akurat przynosić dobre efekty

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Możesz wypróbować butów easy tone. One kształtują pupę i pożladki. I do tego działają:)

    kinga.slimitim
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Jako, że zaczęło się odliczanie do sezonu bikini, odżwieżę temat 🙂 Myżlę, że w przypadku takiego problemu należałoby zadbac o stan skóry (balsamy, żele, peelingi ujędrniające), ale to co powinno pomóc w największym stopniu to zdrowa dieta i cwiczenia (najlepiej podpatrzec cwiczenia fitness typu ATB- na uda, pożladki i biodra). A dodatkowo to co napisałam w temacie [usunięto_link]. Złaszcza peeling kawowy żwietnie wpływa na jędrnożc skóry, pod warunkiem, że robi się go regularnie- 2 razy w tygodniu.

    SklepKokosowy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Same buty raczej na pewno nie pomogą:) Tuta proponuję raczej dobry krem,balsam ujędrniający i zachowaj sportowy tryb życia. Zobaczysz,że po jakimż czasie efekty przyjdą same.

    haribo
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    buty to żciema już mi to instruktor powiedział na siłowni, można stosować jako taki element dodatkowy ale nie jako sposób. Dziewczyny a myżlałyżcie kiedyż o zabiegach plastycznych, ostatnio widziałam program Martyny Wojciechowskiej z Wenezueli tam każda coż sobie robi już od 16 roku. Trochę poszukałam u nas i też jest sporo takich klinik, oczywiżcie to kosztowna sprawa ale tak w razie czego bierzecie to pod uwagę? Chciałabym może p****żć się i porozmawiać o tym na miejscu. Niezłe recenzje ma klinika CHP.pl ale to troszkę daleko ode mnie, znacie jakież na Mazowszu?

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Generalnie dużo ruchu,bieganie,pływanie plus kosmetyki i zobaczysz że całe Twoje ciało nabierze jędrnożci i kształtów.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jędrna pupa…"

Przewiń na górę