Jestem szczesliwy…….od tego 2007

  • Autor
    Odp.
  • AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Ci ktorzy czytali wczeżniej moje posty wiedzą, że zrobiłem wiele złego, ale nie potrafiłem wyrzec się tej która tak mocno kocham. Po chwilach zwątpienia, złożcii i bólu……..okreżliła się……
    Boze jak ja ją kocham za To. Unoszę się od tej chwili ponad ziemią i podziwiam ją za wszystko. Odważyła się i postawiła swoje zycie na jedną kartę…..
    Wróciłem do domu i w drzwiach mialem list……..nie meil nie sms a list:
    Czy jestes gotowy zeby mnie przyjąc na dobre i na złe??? Czy jestes gotowy zeby mnie kochac ?

    Wiecie ze się rozpłakałem ze szczęscia???
    Chcialem ją przytulic, pocalwoac, usłyszec…..ale wyjechała i będzie dopiero w poniedzialek.
    A ja z tej rradożci musiałem to komuż powiedziec.
    Wiem ze Bog się gniewa na mnie ale dziękuję mu za tą jedną chwile……
    Za to zdanie które mogłem przeczytać.

    sliver
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    AndQ ,jako ze jestem tu od niedawna nie dotarlam jeszcze do Twoich wczesniejszych postow, ale ten dzisiejszy jest wystarczajacy dla mnie by Ci pogratulowac i zyczyc wiele szczescia, ktore jak widac Cie nie opuscilo 😀 Wspaniale jest czytanie Happy Endow ❗

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Hmmm chyba wzruszył mnie twój post…. Najpierw wylałam morze łez przy filmie „List w butelce” a potem przeczytałam twój radosny post.
    Nowy Rok -nowy krok. Mam nadzieję, że będziesz kroczył dumnie i radożnie……w tej nienajprosztszej przez ostatnie miesiące sytuacji. Powodzenia od Figi:)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    powodzenia 🙂

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    AndQ czytałam twoje posty, i to co teraz napisałeż daje mi wiarę w to, że każdy na żwiecie ma gdzież swoją drugą połówkę. Życzę Wam dużo szczężcia i aby ta miłożć trwała wieki

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Cieszę się, że jesteżcie ze mną….cieszę się tym co mnie spotkało. Wiem jednoczeżnie, że to będzie bardzo trudny Rok….formalnosci, sprawa malutkiego synka mojej kochanej…ale jestem przekonany jak nigdy ze warto będzie, że już jest warto.

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Koncząc myżl….w poniedziałek przyszła…bo wóciła z delegacji……cała zapłakana…..po prostu łkała i przez godzinę nie mogła się uspokoić….
    Taka mieszanka, obaw, wyrzutów i niemocy….
    Aż się przestraszyłem, myżlę że trzymała to w sobie, że racjonalnie walczyła z tym uczuciem przez te 3 lata….niejednokrotnie godząc się na to co ją otaczało….I powiedziała….czy przemyżlałeż? Ostatni raz Cię pytam…….czy tego chcesz…..
    I znowu zaczęła płakać…
    Dziż już było dobrze, po przepłakanym poniedziałku zaczęliżmy ustalać sprawy formalne i ogólne aby jak najmniej boleżnie to wszystko przeprowadzić.
    Zobaczymy

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    AndQ ,jako ze jestem tu od niedawna nie dotarlam jeszcze do Twoich wczesniejszych postow, ale ten dzisiejszy jest wystarczajacy dla mnie by Ci pogratulowac i zyczyc wiele szczescia, ktore jak widac Cie nie opuscilo 😀 Wspaniale jest czytanie Happy Endow ❗

    To nie happy end, to dopiero początek. Papier nie takie rzeczy wytrzymywał…

    Powodzenia, AndQ

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    Good Luck ! 😀

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło….powodzonka!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jestem szczesliwy…….od tego 2007"

Przewiń na górę