• Autor
    Odp.
  • ninka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    ja zaczęłam ćwiczyć, bo musialam ratować kręgosłup a teraz sama uczę. to naprawdę nie jest trudne. zaczęłam od zajęć z instruktorem, ale ciężko mi było dojeżdżać więc kupiłam książkę i zaczęłam ćwiczyć w domu

    jolka_fanka_lolka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Nigdy nie próbowałam i jakoż mnie do tego nie ciągnie. Należę do osób leniwych 😆

    zawsze mi sie wydawalo ze joga jest wlasnie dla leniwych:D przynajmniej ja jestem strasznym leniem i chyba wlasnie dlatego ciagnie mnie do jogi..
    i ciekawa jestem jak wygladaja takie lekcje w osiedlowych domach kultury:) czy to w ogole ktos kompetentny prowadzi:D bo w mojej okolicy takich ODK sporo, moze sie przejde..?

    Jovita
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 317
    • Pasjonat

    joga wcale nie jest dla osob leniwych , chyba ze ktos chodzi zeby pochwalic sie przed znajomymi albo nie ma co z kasa robic! joga to swietna sprawa dodatkowo jest swietna terapia uspokajajaca!

    Maiko
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Ćwicze joge od jakiegos czasu.
    A ze z naury mam rozciagliwe ciało nie mam wiekszych problemów.
    Lubie kwiat Lotosu, pług, gabke, drzewo
    Pomaga.Na ducha i ciała.
    Tylko trzeba przestrzegac paru zasda a tu juz moze byc problem

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Apropos Jogi, niektóre pozycje żwietnie działają na pożladki. Od miesiąca ćwiczę kombinację Virabhadrasana I i Salabhasana i to działa:) Można je sobie żmiało zaaplikować w ramach codziennej porcji sportu 🙂

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Ja polecam ćwiczenie dwa razy w tygodniu, na początek z profesjonalistą. Mi dalej trudno oddychać specjalnie, ale ćwiczę.

    Emilkaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam!
    Zapraszam wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia, zgrabną sylwetką i doskonałym samopoczuciem, oraz formą na stronę xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Podpowiem jak to osiągnąć. Ponieważ od dawna interesuję się jogą wiem jak ważne jest tu odpowiednie odżywianie (co znacznie różni się od zwykłego jedzenia)-tym włażnie zajmuję się na co dzień w mojej pracy. Chętnie udzielę wsparcia i wiele wskazówek na ten temat. Pozdrawiam

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    A możesz powiedzieć coż więcej o odżywianiu?

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    a ja zaczelam bylam niedawno na dniu otwarttym i znalazlam szkole dla siebie…na razie wszystko mnie bolalo po pierwszych zajeciach ale zawsze po sesji czuje sie super rzeżko i lekko polecam wszystkim joga wessala mnie na prawde

    enya
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    tak sobie czytam i chyba tez spróbuje

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    Jasne próbuj:D joga jest niesamowita

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja sie wciagam w te cwiczenia i za kazdym razem nie moge nadziwic sie jak nierozciagniete mam cialo napiete w roznych miejscach …polecam wszystkim

    Carna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    hej
    postanowiłam zacząć ćwiczyć jogę!
    na razie ćwiczę w domu, po wakacjach chcę zapisać się na kurs.
    szukam dobrego filmu instruktażowego, znacie może ten: [usunięto_link] ??

    kamala
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    chcialam sie zapisac w ramach wf-u ale niestety na uniwerku platne podobno 🙁

    jarek13
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Owszem próbowałem, ale na tym się skończyło. Zabrakło chyba silnej woli i samozaparcia. A ogólnie to miłe wspomnienia. Jak każde ćwiczenia wyciszają i wzmacniają ciało.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Joga-ćwiczymy???"

Przewiń na górę