Joga-ćwiczymy???

  • Autor
    Odp.
  • Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Czym dla was jest joga? Co daje jej ćwiczenie?

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    a ja nie wiem ..mi nic nie daje bo nie cwicze:(ale obiecuje ze kiedys sie wybiore do jakiegos klubu i sie zapisze na zajecia:)

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    czy mozna cwiczyc samemu? np w domu? sa jakies konkretne cwiczenia i jak to w ogole wyglada??

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    w domu mozna cwiczyc,mam plyte dvd z cwiczeniami jogi.ale co prawda przed tym jak zaczelam cwiczyc w domu chodzilam gdzies przez polroku do fitnessclubu, zeby sie nauczyc, jak poprawnie wykonywac cwiczenia

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jakos zawsze myslalam ze ta cala joga to takie smieszne wdechy wydechy i wymachiwanie rekami 🙂

    a co wogole ta joga daje?

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    dla mnie joga to przede wszystkim rozciaganie i wzmacnianie miesni,bardzo mi pomaga na kregoslup (bo musze niestety czesto pracowac przy komputerze albo w bibliotece siedziec).gdy jeszcze nie cwiczylam, to tez tak myslalam,jak xyz:)ale potem jak zaczal mi bolec kregoslup i kark i poszlam do lekarza, to powiedzial, ze za mloda jestem na tabletki i poradzil po prostu cwiczyc joge. pomoglo rewelacyjnie

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    No dobra dobra ale jakie polecacie cwiczenia?Ja rowniez mam problem lekki z kregoslupem i jak juz pociwcze troszke to czesto brzuszki robie a na kregoslup cwiczen nie znam.Jak one wygladaja?Lezy sie i co? 😆 Aha z racjii ,ze ejstem osoba nerwowa i podajze lekarze mowia,ze mam wrzody to proponowali mi zapisac sie na joge zeby sie wyciszyc i uspokoic.Jednak ja bym na leb dostala!Po pierwsze jest to drogie,po 2 jak ogladalam zdejcia na fotkach z roznych stron (w google),to dzieki bardzo w zyciu tak sie nie wygne. 😕 Kiedys jak bylam mala to cwiczylam joge ,umialam noge za kark,szpagaty a teraz???NIC 😕 CHyba sie starzeje…

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    to dzieki bardzo w zyciu tak sie nie wygne.

    no włażnie, to jest stereotyp,że trzeba się wyginać jak niewiadomo co, ale to nieprawda, rozciagasz się na ile mozesz, u nas na sali nawet starsze panie byly, ktore po raz pierwszy przyszly w ogole do fitness klubu. nie wiem, jak opisac te cwiczenia słowami,radze kupic plyte albo ksiazke dla poczatkujacych

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec
    Quote:
    to dzieki bardzo w zyciu tak sie nie wygne.

    no włażnie, to jest stereotyp,że trzeba się wyginać jak niewiadomo co, ale to nieprawda, rozciagasz się na ile mozesz, u nas na sali nawet starsze panie byly, ktore po raz pierwszy przyszly w ogole do fitness klubu. nie wiem, jak opisac te cwiczenia słowami,radze kupic plyte albo ksiazke dla poczatkujacych

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Gdy zobaczyłam książkę o jodze i znajdujące się wewnątrz pozycje to się przeraziłam Trzeba być z gumy,żeby to wykonać. To niesamowite

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    super! joga to dla mnie odprężenie się, zapomnienie o troskach i probelmach, odstresowanie, rozluźnienie i przy okazji nabranie sprężystosci ciałka, wzmocnienie miężni, i rozciągliwosci 🙂 uwielbiam to!

    jolka_fanka_lolka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    nigdy nie cwiczylam a bardzo bym chciala:) jak sie zaczely wasze przygody z jogą? od zajęć w osiedlowych domach kultury czy paru arytkulach w gazetach? gdzie najlepiej zaczac cwiczyc?

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Heh.. ja to nie wiem, nigdy nie probowalam,ale to ponoc dobry sposob by sie wyciszyc.

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Nigdy nie próbowałam i jakoż mnie do tego nie ciągnie. Należę do osób leniwych 😆

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Nigdy nie próbowałam i jakoż mnie do tego nie ciągnie. Należę do osób leniwych 😆

    ja również,przeraża mnie również to ze z tego co wiem,trzeba byc w tym systematycznymm to juz wogole przekresla moje szanse;p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Joga-ćwiczymy???"

Przewiń na górę