• Autor
    Odp.
  • doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Swoją drogą to ciekawe w jaki sposób działa joga, że podobno pomaga przy tak wielu, zupełnie różnych problemach czy schorzeniach. Ja np. chciałabym spróbować jogi żeby się wewnętrznie uspokoić i wyciszyć…

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Ciekawe. Ma wpływ rzeczywiżcie na niezliczone ilożci schorzeń, tych fizycznych i psychicznych też. Ja jeszcze nie próbowałam

    elf
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    podobno na debnikach jest super, takie kraza opinie, niestety sama nei probowalam:(

    witajcie, serdecznie zapraszam do Szkoły Jogi na Dębnikach, :ok:

    sala po remoncie, są nowe okna, czyli jest ciszej i cieplej, jest jażniej, mamy bardzo fajną ekipę nauczycieli, oraz fajną promocję: przy zakupie dowolnego karnetu na okres jednego miesiąca drugi taki sam karnet otrzymasz gratis, dodatkowo pierwsze zajęcia są gratis, przyjdź, sprawdź, sama ocenisz najlepiej 😆 :ok:

    elf
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    a czy to prawda ze joga pomaga na migreny? generalnie nie ma na to sposobu, a joga podobno wpływa jakoż pozytywnie. ktoż wie coż na ten temat?

    Prawdą jest, że joga pomaga – chyba na wszystko.

    Ja dzięki jodze przestałam palić papierosy, wyleczyłam się z kilku starych kontuzji, odkryłam problemy z ciałem, których wczeżniej nie byłam żwiadoma a które na starożć mogłyby być dla mnie koszmarne.

    Na pewno joga wymaga systematycznożci oraz dobrego nauczyciela. Nie ma sensu nastawiać się na natychmiastowe efekty. Trzeba włożyć trochę pracy aby poczuć różnicę.

    Asany – czyli pozycje – różne asany pomagają na różne dolegliwożci. Na ból głowy też coż znajdziesz. Jednakże, równoczeżnie powinnaż poszukać przyczyn, powodów Twojej migreny. Może to nerwy, może nadmiar toksyn, może zła dieta, może jakaż stara kontuzja odbija się włażnie migreną. Być może sama jesteż w stanie znależć przyczynę Twojego bólu.

    Życzę zdrowia
    :jupi:

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    dzięki:) przekonuje sie do tego

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Joga jest żwietna i też kiedyż miałam okazję uczestniczyć w kilku zajęciach, ale ostatnio zapisałam się na zajęcia z tańca brzucha. Które są prowadzone przez Sarę Damm. Zajęcia odbywają się w Krakowie. takie zajęcia z bellydance są żwietną alternatywą na nudne i ponure zimowe wieczory… dzięki Sarze zajęcia powodują, że nie tylko można się czegoż nauczyć, ale też można się przy tym żwietnie bawić. Mam nadzieję, że już niedługo będę się tak pięknie poruszać jak instruktorka;)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Szaloona ja byłam na zajęciach u Sary tylko, że w centrum tańca Ananday. Sara jest żwietną tancerką, która potrafi zarazić swoja pasją innych. A sam taniec to faktycznie żwietny sposób na spędzenie wolnego czasu i rozwijania swoich umiejętnożci.

    marasbone
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Koleżanka mi mówiła, że bardzo dobra joga i pilates są w parku wodnym. Ona na to chodzi już rok i widać efekty po niej, ma bardzo umiężniony brzuch i jak sama mówi, schudła tam z 8 kilo.

    amelia23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witaj

    Szkoła Jogi Sadhana jest najlepszym wyborem- zajecia prowadzi wykwalifikowana kadra i jest ok 50 grup do wyboru o różnym stopniu zaawansowania. Sama chodze tam już drugi rok a nauke rozpoczynałam od kursu dla początkujących. Teraz z powodzeniem samam mogę praktykować w domu.Poza tym fajna atmosfera- po krótkim czasie znasz wszytkich. poza tym prowadzący mają bardzo indywidualne podejżcie do uczniów.

    kobieta2012
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja chodzę do Joga Centrum i gorąco polecam!! świetne zajęcia i przemiła atmosfera 😀

    ajuki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    jaki mniej więcej jest koszt miesięczny zajęć jogi?

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Czy ktoż zna fajne zajęcia jogi w Krakowie?

    ja nie znam Lejdi 😉 na czym polega? to fajno! 🙂

    katarzynka_krakow
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Miałam przyjemnożć być w większożci szkół jogi w Krakowie – trenuje od 5 lat, z tym, że kiepsko u mnie z regularnożcią. Szukałam miejsca, do którego przywiążę się na tyle by nie szukać nowego po miesiącu i udało się 🙂 Polecam Ogród Harmonii na Przybyszewskiego – znakomita kadra, genialna atmosfera, piękne wnętrza i różnorodne zajęcia. Poza jogą jest pilates, tai-czi, body art i nowe zajęcia – szpilki dance (tańczymy na wysokich obcasach ). Krakowiankom szczerze polecam 🙂

    milka42
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Mieszkam nie opodal Krakowa, ale bym wolała gdzież w rejonie krzeszowic jogę, a o tym nie słyszałam w tej okolicy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Joga w Krakowie"

Przewiń na górę