• Autor
    Odp.
  • Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Słyszałam o odchudzających włażciwożciach kawy, ale przyznam się, że nigdy nie stosowałam tego specyfiku jako wspomagacza odchudzania. Poję kawę, bo po prostu bardzo mi smakuję. Oczywiżcie muszę się zgodzić, że faktycznie może wpływać na metabolizm, ale chyba picie samej kawy nie wystarczy.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Asiulka 1985-czytasz kulturystyka.pl?! -no,no SZACUNEK!
    Miło,że ktoż jeszcze czerpie wiedzę nt sportu z profesjonalnych źródeł…

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Staram się schudnąć, więc czytam różne rzeczy żeby zdobyć jak najwięcej wiedzy na temat odchudzania. Gorzej, że mimo usilnych prób efekty mam marne…

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Pewnie Cię dopadła stagnacja miężniowa-normalne,trzeba przeczekać i ewentualnie trochę zmian powprowadzać. Na tym etapie wiele osób włażnie porzuca swoje strania ze względu na brak efektów…

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    Niemam zamiaru przestać, dopiero co przedłużyłam karnet na siłowni. Ale szczerze powiedziawszy 4 kg w 10 tygodni to marny wynik:(

    asiulka1985
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 204
    • Zapaleniec

    A co do zmian to owszem mam zamiar pewne wprowadzić. Zakupiłam miernik pulsu i ćwicząc postaram się pilnować pulsu żeby utrzymywał mi się miedzy 60 a 65%. Niewiem jeszcze jak mi to wyjdzie.

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    ja się ostatnio przerzuciłam na kawę zbożową – anatol, taką w torebeczkach do zaparzania, jak herbata. wyczytałam, że ma tylko 4 kalorie, no i nie muszę jej tak słodzić jak tradycyjną „siekierę” z kofeiną, że już nie wspomnę o tym, że nie ma takiego negatywnego wpływu na serce, jak normalna kawa. jak jestem bardzo żpiąca, czy zmeczona, to wypiję normalną kawę, ale ogólnie to staram sie pić raczej tę zbożową. a co do diety, to odchudzam sie od jakichż 3 tygodni i na razie zrzuciłam 2 kg, więc myżlę, że to całkiem nieźle.

    eda1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    asiulka1985
    Witam. Może mnie zaraz wyrzucą ale powiem tylko, że puls, aby schudąć nie może przekroczyć 120 /min. powyżej buduje się masę miężniową i się fajnie tyje( w miężnie a nie w tłuszcz)

    somsiadka
    Witam. Zamiast kawy polecałabym termoherbatkę, ale to już trzeba porozmawiać osobiżcie z konsultantem.

    [usunięto_link]

    zunia28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja pije kawke przy odchudzaniu z tego jednego nie zrezygnuje. Poza tym kawa raczej nie tuczy, jedynie moze nam szkodzic jesli pijemy ja w duzych ilosciach

    wandaPO
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    w tabletkach doskonała zielona kawa jest w sklepie piekna24.pl
    Polecam Green Coffee z USA.

    magdaa35
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja bez jednej kawy chociaż dziennie nie dałabym radę funkcjonować, więc muszę zawsze jedną dzień. A na odchudzanie wydaje mi się, że nie szkodzi

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Ja piję przede wszystkim zbożową:)

    bartoszz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja również piję tylko zbożową inkę. Innej nie piję.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kawa a odchudzanie"

Przewiń na górę