kazda z nas jest atrakcyjna

  • Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    wiecie, ja uwazam ze kazda z nas jest atrakcyjna i ma w sobie cos wyjatkowego. nalezy tylko to dobrzre „wygglebic”. ostatnio bylam na jednym forum a tam dziewczyna napisala cos w tym stylu „jestem bardzo ladna,zgrabna i najladniejsza w szkole. mam najlepsze powodzenie. daje wam fotki moje i mojej kolerzanki. chce zebyscie nas ocenili” wedlug mnie to chore. ladna dziewczyna to wcale nie taka ktora ma na sobie tone tapety i superkrotka mini bo to moze zaoferowac kazda z nas ale trzeba sie dokladnie sobie przyjrzec i wydobyc to cos a nastepnie podkreslac to!!

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    o jezu ashley, czuje troche wazeline z Twojej strony.
    Czym Ty treaz nadrabiasz?!;)

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    poprostu takie jest moje zdanie. trzeba tylko znalezdz w sobie najlepszy punkt i go wyodrebnic. to nie sztuka sie natapetowac i chwalic pieknem bo to potrafi kazda z nas

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    heh… pogubilam sie w tym wszystkim 🙂

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    mam jedna kolerzanke ktora sie za bostwo uwaza. zawsze chwali sie swoja uroda. ale gdy raz zobaczylam ja bez makijarzu, po wizycie na solarium to nie moglam uwierzyc ze to ona. mam tez kilka kolerzanek w niezlych kompleksach ktore tak naprawde wcale nie sa takie zle i brzydkie jak im sie wydaje.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    tak masz racje…
    ja tam tez za pieknie nie wygladam bez.. zwlaszcza jak nie mam pudru pod oczkami bo mam „podkówki” i nie moge sobie dac z nimi rady… to chyba u mnie jedyny kompleks…

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    w koncu nikt nie jest idealny i kazdy ma jakies wady. ale z pewnoscia tez i zalety ktore nalezy odnalezdz

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Ja sądzę ze Ty jestes idealna ashley. Serio. Tak opowaidalas, ze jsetes taka ladna itd . I po co niby mialabys klamac? Tak, Ty na pewno jestes idealna!

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    powiedz mi lola kiedy ja powiedzialam ze jestem ladna?? ja siebie wcale nie uwazam za ladna dziewczyne zreszta nawet gdyby tak bylo to ini mieliby odmienne zdanie na ten temat. bo kazdy ma inny gust

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kazda z nas jest atrakcyjna"

Przewiń na górę