• Autor
    Odp.
  • dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Mam pytanie apropo kefirów: pijecie zwykłe, owocowe czy light? ja osobiżci pije owocowe, te light dziwnie smakują 😥 . tak się zastanawiam, które są zdrowsze? macie jakież ulubione 😉 ?

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    opijam sie kefirami, ale jeszcze bardziej lubię mażlanki. zwykłe, bez żadnych owoców. a wczoraj np. na pólce z kefirami w hipermarkecie odkryłam chłodnik… też dobry… nie wiem czym polepszany, ale smakował prawie jak domowy… tylko gęstszy i warzywa drobniutko pokrojone (ale były!).

    dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Tygrysek, a jesteż pewna, że to były warzywa 😆 ? tak się zastanawiam, może faktycznie przerzucę się na mażlanki 😉

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    hehe… no buraka to ja raczej z niczym nie pomyliłam… 😉

    dark-princess
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    tak tylko pytam 😉 , bo czasami przy niektórych produktach z naszych kochanych sklepów zastanaiwiam się, czy one chociaż leżały przy żywnożci za którą mają uchodzić 😆

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    tak tylko pytam 😉 , bo czasami przy niektórych produktach z naszych kochanych sklepów zastanaiwiam się, czy one chociaż leżały przy żywnożci za którą mają uchodzić 😆

    żwięta racja:) najczężciej można sobie zadawać pytanie, ile jest mięsa w miesie. 😛

    zuza_130
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 219
    • Zapaleniec

    Ja piję te bez dodatku cukru czyli light.Według mnie są najlepsze 🙂

    macek10
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 244
    • Zapaleniec

    light nie oznacza bez dodatku cukru tylko ze zmniejszona iloscia cukru bez cukru oznacza sugar free.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    tesco… 😉

    a ostatnio… jeszcze większe mniam… bo moja ulubiona mleczarnia też wypużciła chłodniczek. „krasnystaw” się anzywa… jeszcze lepszy od tamtego, no i z tego co wiem lepszej jakożci. ale to już w hipermarketach (przynajmniej w mojej okolicy) nie do dostania. raczej w zwykłym spożywczaku.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    żwięta racja:) najczężciej można sobie zadawać pytanie, ile jest mięsa w miesie. 😛

    no akurat przemysł mięsny i wędliniarski to u nas samowolka i syf, ale co do innych przemysłów to bez przesady ;p

    aha, a co do kefirów, ja piję tylko milko. bardzo go lubię, choć podobno najlepsze są robico, ale dla mnie za gęste

    waniliowysen
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    ja pijam wlasnie owocowe i czekoladowe maslankii saa pychaa: P Kefiry tez tyklko owocowe,jakos nie moge sie przelamac to tych bez smakowych

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Ja piję tylko te naturalne, ewentualnie mażlanki albo mleko zsiadłe. Mam wrażenie, ze te owocowe są pełne chemii , po prostu szczerze wątpię w to, że dodają prawdziwych owoców do nich. Czasem, szczególnie latem, dodaję do mleka zsiadłego trochę jagód 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kefiry"

Przewiń na górę