• Autor
    Odp.
  • zielonyslonik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    ja tam trafilam na wyprzedaz z maxi cosi jeszcze jak bylam na poczatku ciazy i gdyby nie to to bym wydala o wiele wiele wiecej pieniedzy, wiec zero przesadow tylko ekonomicze myslenie polecam;p

    Ewelajna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    no to fajnie, my mamy wózek z maxi cosi, ale nie kupowaliżmy w promocji, za to w takiej jakby hurtowni wózków, gdzie i tak można było w detalu kupować, teraz mamy już wszystko, ale długo zwlekaliżmy z wyprawką i nie szalałam jak jakaż nawiedzona 🙂

    jelonek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    dla mnie wozek wielofunkcyjny to podstawa wyprawki, najlepiej nie zostawiac tego na sam koniec, jesli jednak juz sie zostawilo to na pewno polecam wozek orbit baby g2, który jest badzo znanym wozkiem wsrod celebrytów, co oczywiscie nie wyklucza jego funkcjonalnosci
    drugi wielofunkcjyny, ktory na pewno bez wahania wybralabym to jane muum, nie tylko jest lekki, ale i stabilny, nie psuje się no i jest mega wygodny

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    wg mnie najlepiej w drugim trymestrze, wtedy nie jest jeszcze taki brzuszek spory i można pochodzić 🙂

    lubieherbate
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    zgadzam się, każdy kupuje w takim momencie w jakim ma ochotę i oczywiżcie fundusze.

    majka84
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    wózek wielofunkcyjny to podstawa dla siostry teraz kupiłam z rodziną jane muum i mam nadzieję, że starczy jej na długo 🙂 i będzie praktyczny 🙂

    Ewelajna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    ja tam moglm latac w ciazy, elea kupilismy jak juz mialam spory brzuch 🙂

    honorcia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    zaczęłam zakupy w 6 miesiącu i w 6 skończyłam. Praktycznie wszystko kupiłam w jednym sklepie. Wspomnianej Zebrze na Ursusie w Wawie. Teraz sklep przenieżli na ulicę Kolorową 19 lok. 142, wejżcie od ulicy Sosnkowskiego pomiędzy Dominium a Żabką.

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ja rowniez wszystko niemal na raz kupilam, na poczatku nie kupowalam, zeby nie zapeszyc (ach te zabobony:D) a potem kupowalam ubranka jakies p****ółki, nastepnie pojechalismy po wozek, łóżeczko i inne wieksze rzeczy, do porodu mialam juz wszystko skompletowane

    Izka3008
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Drogie mamy, a czy kupowałyście dla swojej pociechy gniazdko niemowlęce? Ja zamówiłam przez internet ze sleepee.pl zachęcona namowami koleżanek i muszę przyznać że produkt wygląda na prawdę fajnie. Widać że jakość wykonania jest na wysokim poziomie, solidnie zrobione, bezpieczne, przepiękny design no i materiał bardzo milutki, aż będzie przyjemnie przyłożyć do buźki maluszka;)

    Kasia98765
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    w polowie ciazy to juz dobry czas zeby zaczac…

    Alicja2223
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Najlepiej gromadzić wyprawkę od razu, kiedy tylko się dowiemy o ciąży. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego stresu i będziemy na wszystko przygotowani. Oczywiście potrzebujemy wózka, ubranek, pampersów, a także kosmetyków do pielęgnacji. Osobiście stosuję produkty Johnson’s Baby – uważam, że są najlepsze do pielęgnacji skóry niemowląt 🙂

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    mnie teraz to czeka, już pomału zaczynam kompletować rzeczy. ostatnio zamawiałam body na Psoty.com, w jakiś dzień muszę wybrać się do galerii po jakieś drobnostki. Nie chce zostawiać tego na ostatnią chwilę, później wiadomo jak to jest…

    Monika Szewczyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Pierwsza wyprawka nie należy do najłatwiejszych. Zazwyczaj zajmuje więcej czasu ;). Ja polecam zajrzeć sobie do DearEco. Można tam zrobić zamówienie online co mocno ułatwi przygotowanie przed pierwszym dzieciaczkiem, a dodatkowo ciuszki są cudne 🙂

    Izka3008
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Pierwsza wyprawka to rzeczywiście ciężki orzech. Nie wiadomo co kupić już teraz a co może poczekać i w co w ogóle warto zainwestować. U mnie hitem na pewno okazało się gniazdko niemowlęce. Zamówiłam je wraz z pościelą i kocykiem z firmy Sleepee i nie żałuję! Pięknie się prezentuje- z resztą jak każdy ich produkt, wygodne i bardzo bezpieczne!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kiedy czas na wyprawkę?"

Przewiń na górę