• Autor
    Odp.
  • pampam
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Może postaci z bajki, tak ogólnie? Albo zwierzątka

    AgaEm
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Może i temat trochę nieaktualny ale muszę się z Wami podzielić ;D a nie widzę sensu zakładania kolejnego tematu o takiej tematyce. Byłam na przyjęciu urodzinowym córki bliskiej znajomej. i Muszę powiedzieć : coż fantastycznego! Zrobili jej przyjęcie w Baby Club Cafe! Dzieciaki zadowolone strasznie. Bardzo dużo atrakcji (wata cukrowa, konkursy z nagrodami, ozdabianie babeczek i mnósto innych) zastanawiam się, żeby w maju zrobić tam urodziny mojej chrzestnicy 😉

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    W sensie kawiarnia dla dzieci? To może być dobry motyw, a chłopcom też się podobało? Ja bym chyba po prostu zrobiła bal przebierańców, niech każde dziecko spełni swoje marzenie o stroju 😉

    vertimma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Ale chyba głównie dziewczyny piszą o imprezach w domu 🙂 Choć pewnie nie każdy ma miejsce, np. mieszkając w bloku albo zimą nie mając możliwożci wypuszczenia dzieciaków na zewnątrz. Przyznam, że za moich czasów dziecięcych mamy chyba tak się nie przejmowały gożćmi swoich dzieci, był tort, jakież przegryzki, a zbawy organizowali żmy sobie sami, najważniejsze, że byliżmy razem, na prawie „dorosłej” imprezie 😉

    AgaEm
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    W sensie kawiarnia dla dzieci? To może być dobry motyw, a chłopcom też się podobało? Ja bym chyba po prostu zrobiła bal przebierańców, niech każde dziecko spełni swoje marzenie o stroju 😉

    Włażnie tak 🙂 to żwietne miejsce na ulicy Tansmana w Łodzi 🙂 prowadzą je przemiłe babeczki ze żwietnym podejżciem do dzieciaków…
    a jeżli chodzi o to, że kiedyż było inaczej… cóż, rzeczywiżcie było 😉

    radka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Na bardzo dobrym poziomie kinderbale organizuje Coco Cafe z Warszawy. Z Djem, pokazami mody, karaoke, zapewnionym cateringiem dla dzieciaków. Rodzicom wstęp wzbroniony 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kinderbal"

Przewiń na górę