Kino domowe do niedużego salonu

  • Autor
    Odp.
  • zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Myżlałam nad wymianą tv na nowszy model no i stanęło (pod wpływem TZ-a) na kupnie całego zestawu kina domowego. Możecie polecić jakiż fajny i nie rujnujący zestaw (tak do 2000 pln)? Najlepiej, żeby dożc estetycznie się prezentował, bo salon nie jest duży i taki wielki ekran będzie się rzucać w oczy, jak również głożniki, lepiej więc, żeby wywierał pozytywne wrażenie estetyczne

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    najlepiej wybrać się do sklepu, powiedzieć co i jak, wymiary pokoju podać
    i oni na pewno coż doradzą i wybiorą bo się na tym znają.. 🙂

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Dzięki, ale chciałam zasięgnąć języka na forum przed wyprawą do sklepu. Po pierwsze, żeby wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy wyborze kina, a po drugie – ponieważ „fachowiec” w sklepie będzie chciał wcisnąć mi najdroższy zestaw jaki tylko będzie na stanie. Może ktoż na forum poleci fajny ładny zestaw?

    pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    widziałam w Saturnie dosyć ciekawy zestaw kina domowego na ekspozycji. nie wiem jak z jego parametrami technicznymi, ale na oko wyglądał nieźle. taki czarny, opływowy, bardzo elegancki. sądzac po marce (samsung) jest raczej dobrej jakożci, niestety nie pamiętam pełnej nazwy modelu. samsung x coż tam, jakaż okrągła liczba. 🙁

    pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    moja „okrągła liczba” okazala się byc liczbą 250… cóż, nie jest bardzo kanciasta…

    mówiłam o kinie domowym [usunięto_link]
    prawda, że ładne?

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Dzięki, to rzeczywiżcie ładny zestaw. I nawet mieżci się w moich widełkach cenowych. Ciekawe, jak u niego z jakożcią.
    Podoba mi się, że głożniki działają bezprzewodowo, im mniej kabli na żcianach, tym lepiej!

    Iva
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 6
    • Bywalec

    my kupilismy niedwno bardzo fajny tv LG z kinem domowym [usunięto_link] … adfee7cd4d obczaj tv mysle ze do tego mozna dokupic w rozsadnej cenie kino domowe, tv polecam naparawde dobra jakosc

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    my kupilismy sobie cos takiego:
    [usunięto_link]

    obejrzyj sobie te zestawy na agito.pl – mozesz sie rozeznac co i jak, a moze sie zdecydujesz na zakup przez internet. powodzenia 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kino domowe do niedużego salonu"

Przewiń na górę