Klawiatura QWERTY

  • Autor
    Odp.
  • Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Włażnie zakupiłam nowy telefon z kalwiaturą ekranową w układzie QWERTY , jakie macie zdanie na ten temat, czy jest wygodna praktyczna i czy kobiety to lubią, bo sama dopiero zaczynam testować!

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Co kto woli-myżlę,że to kwestia gustu,też przyzwyczajenia…
    Jeżli jest to klawiarura dotykowa to można pożałowac wyboru! Niewygodna,przez pomyłkę naciska się wszystko naokoło,nawet lekko wilgotnymi palcami nic nie zrobisz na niej-tak samo zimą przez rękawiczkę! Miałam-pożałowałam i wymieniłam czym prędzej! Wygląda to super ale funkcjonalnożć ma zerową! Ale tak jak już wspomniałam-co kto lubi…
    A jeżli QWERTY normalna,niedotykowa,np wsuwana gdzież z boku telefonu to całkiem fajnie! Napewn tzreba się przestawić i przyzwyczaić-ja piszę dużo smsów i mam już wręcz odruch Pawłowa z kilkukrotnym naciskaniem jednego klawisza przy pisaniu smsa!

    MariaMaria
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Zgadzam sie kwestya przyzwyczajenia

    ja nigdy nie uzywalam do tel takiej klawiatury, ale mysle ze latwiej mi pisac na takiej tradycyjnej komorkowej i szybciej przed wzytskim 🙂

    Moja znajoma tez miala kiedys QWERTY w kom i tylko narzekala jak jej na zimnie paluchy marzly ;]

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    A ja po dłuższym czasie korzystania z klawiatury QWERTY stwiedzam że to zbawienne rozwiązanie, a jeżli chodzi o zimne paluchy zimą to i na to jest sposób, bo produceci zazwyczaj dorzucają do klawiatury QWERTY patyczki z któych swobodnie mozna korzystać w rękawiczkach, a najlepiej jak patyczek jest chowany w obudowe (tak jak w modelu LG Cookie) bo wiszący na nitce patyczek trochę mnie irytuje i bałabym sie że go szybko zgubię

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    jestem zwolenniczką klawiatury QWERTY, zwłaszcza sprzętowej wysuwanej. Ekranowa na dotykowym wyżwietlaczu też jest ok, tylko czasami można „nacisnąć” nie to, co się chce.

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Ja korzystam od jakiegoż czasu z QWERTY i jestem z niej zadowolona. Nie mam większych problemów z pisaniem – nawet zimą. Gorzej z mężczyznami 😀 Kilka razy już widziałam jak faceci z dożć dużymi palcami próbowali pisać na takiej klawiaturze – słabo im to szło. Ale jakie skupienie na twarzach 😉

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Oj obawiam się, że nie umiałabym się przestawić na pisanie na takiej klawiaturze w telefonie komórkowym. Wydaje mi się, że te klawisze byłyby zbyt małe, chociaż możliwe, że jest to kwestia przyzwyczajenia. Jednak mimo wszystko wolę włączyć sobie słownik t9 i pisać na standardwoej klawiaturze telefonu 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    A jeszcze lepiej jak telefon ma wysuwaną klawiaturę Qwerty, chociaż producenci bardzo często zapominaja o takim rozwiązaniu w komórkach, jedynie u LG można znaleźć sporo telefonów z wysuwaną klawiaturą

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link]żka26 wrote:

    A jeszcze lepiej jak telefon ma wysuwaną klawiaturę Qwerty, chociaż producenci bardzo często zapominaja o takim rozwiązaniu w komórkach, jedynie u LG można znaleźć sporo telefonów z wysuwaną klawiaturą

    nie zapominają, tylko twierdzą, że na razie jest mały popyt na takie 😉

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Może to tylko próba obrony, chociaż przyznasz ze wysuwana sprzętowa klawitura QWERTY jest wygodniejsza niż QWERTY tylko na ekranie. A popyt chyba jest skoro LG w swojej PRADZIE III też chce zastosować wysuwana klawiaturę!

    Kaczolinaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Witam 🙂
    Ja posiadam telefon LG KS360 z wysuwaną klawiaturą [ [usunięto_link] ] i jedyną wada tego telefonu jest to, że ciężko sie pisze smsy jedną ręka 🙂 Zapisując kontakt itp za każdym razem trzeba wysunąć klawiaturę co nie zawsze jest wygodne 😛
    Ale jeżeli ktoż wysyła duzo smsów, albo korzysta z mobilnego GG to polecam ten telefon 🙂

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Wysuwana klawiatura Qwerty jaka często stosuje firma LG jest przeznaczona dla osób które pozostają w stałej komunikacji, do pisania smsów tak klawiatura to najlepsze rozwiązanie, jest bardzo wygodna i znacznie usprawnia korzystanie z telefonu!

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Osobiżcie korzystam z telefonu Nokia E75 – klawiatura – wysuwana klawiatura QWERTY.

    Spostrzeżenia:
    1. Wygodna komunikacja – przeglądanie stron www, pisanie poczty, sms
    2. Wieszanie się telefonu – umówmy się, to tylko Symbian 😐
    3. Zabaweczka, którą należy ładować co 2gi dzień, w sytuacji gdy naprawdę korzystamy z telefonu i jest to nam niezbędne (nie mówię o słuchaniu muzyki, graniu, itp.)

    Telefon mam od grudnia … na początku było ciężko odnożnie pisania na QWERTY, lecz kilka dni „testów” i wszystko już idzie zdecydowanie lepiej 😉 teraz problemy mam przy pisaniu na zwyklym ukladzie klawiatury telefonu 😉

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Klawiatura QWERTY to żwietne rozwiązanie ale osobiżcie wole styl telefonów LG uważam, że na tle innych marek wyróżniaja się designem

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Miżka tak widzę, że Ty to chyba pracujesz w LG 😀 gdzie temat o komórkach to tylko LG oraz informacja o tym „designe” 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Klawiatura QWERTY"

Przewiń na górę