kłopotliwe chrapanie

  • Autor
    Odp.
  • Mystery
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    😯

    mam problem ktory wyda sie smiesznym ale chrapie strasznie i przerazliwie… nic nie dziala… ani plasterki ani tabletki… nawet kopanie i duszenie mnie w nocy nie daje zadnych rezultatow??
    jak to zwalczyc??

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Pójżć do lekarza, byc moze nalezy sie z nim skonsultowac bo jest jakas glebsza przyczyna owego chrapania.

    Mystery
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    tylko do rodzinnego czy do jakiegos specjalisty??

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    najpierw do rodzinnego potem on zadecyduje co dalej ale pewnie laryngolog[tak mi się wydaje]

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    90 % przypadków to krzywa przegroda nosowa, można to zoperować ale nie polecam, boli strasznie a efekty nie zawsze są takie jakby się można spodziewać. Poza tym przez długi czas po wpychają do nosa 15 centymetrowe tampony..

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    ja też chrapię ale mój facet twierdzi że to słodkie wiec nic z tym nie zamierzam robić 😉
    Nawet raz nagrał filmik i faktycznie- słodko sobie pochrapuję 😀

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    jak delikatnie to spoko, ale pamiętam mój brat czasami to tak chrapał, że nie mogłam zasnąć będąc w innym pokoju! współczuję jego kobiecie

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    ja też chrapię ale mój facet twierdzi że to słodkie wiec nic z tym nie zamierzam robić 😉
    Nawet raz nagrał filmik i faktycznie- słodko sobie pochrapuję 😀

    hmm słodkie… tylko że ponoć niezdrowe.. i powinno się to leczyć.. gdzież kiedys wyczytałam..

    majka_krakoof
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    😯

    mam problem ktory wyda sie smiesznym ale chrapie strasznie i przerazliwie… nic nie dziala… ani plasterki ani tabletki… nawet kopanie i duszenie mnie w nocy nie daje zadnych rezultatow??
    jak to zwalczyc??

    zdecydowanie do lekarza – otolaryngologa, polecam dr Jerzego Wróbla z Scanmedu Multimedisu w Krakowie (jeżli jesteż w Krakowie). Z tego co widzę w Twoim pożcie to już nie zwykłe chrapanie leżąc na wznak, ale pewnie jakiż przerost małżowin nosowych albo języka albo migdałków. Takie rzeczy trzeba chirurgicznie leczyć… Ale dr Wróbel robi to metodą ravor – 2 h po zabiegu do domu.
    Wiem to wszystko bo mój mąż nie dawał mi spać przez parę lat…
    Pozdrawiam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kłopotliwe chrapanie"

Przewiń na górę