• Autor
    Odp.
  • Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    co powiecie o tym modelu telefonu [usunięto_link] oczywiżcie chodzi mi o tą różowo-pastelową wersję, zwróćcie uwagę na tylny panel telefonu niczym etui na okulary od D&G

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja jestem raczej sceptycznie nastawiona do takich serii limitowanych np. kobiecych. Problem z tymi telefonami jest taki, że są gorzej wyposażone, a droższe tylko dlatego, że mają np. różową obudowę. Za tę samą cenę można dostać normalny telefon, który będzie miał więcej interesujących funkcji.

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    ale w artykule nigdzie nie było informacji o tym, że jest to limitowana seria 😉 a jeżli chodzi o wyposażenie tego cacka – całkiem niezłe 😉

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    W sumie to prawda. Akurat ten ma fajne wyposażenie, ale pewnie też sporo kosztuje. Moje zdanie oparłam na porównaniu samsunga DIVA i Galaxy. Mi przy zmianie umowy zaproponowali oba za taką sama cenę, a różnica w wyposażeniu jest widoczna.

    Mimo wszystko chyba bym wolała czarną wersję od tej różowej 😉

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Kwestia gustu, mnie urzekła ta różowa wersja i jej tylni panel który ma super design, ale pod względem techniki telefon jest na bardzo wysokim poziomie, przewiduje się że ten model ma powielić sukces bezwzględnego pewniaka a firmy LG czyli Cookie

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    czarny albo srebrny … jestem ciekawy faktycznie tego telefonu, z wyglądu w miarę, jednak nie mam zbytnio przekonania do tej firmy – jeden telefon już od nich mam (a dokladniej to rodzicielka) i jednak wielu „standardowych” rzeczy mi w nim brakowało (chodzi o ustawienia) … no ale nic nie zrobi

    1977dominika
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Nie rozumiem, czy kobiecożć musi się kojarzyć z pewną znaną polską „piosenkarką”? Róż, wysokie obcasy i mówiąc krótko KICZ to nie kobiecożć. Spójrzcie np. na Chanell. To jest klasa i styl. Kobiecożć jest moim zdaniem błędnie teraz postrzegana. Czy pępek na wierzchu żwiadczy o kobiecożci :/ ?

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Dlatego spójrz na tylny panel który jest wzorowany na design najbardziej znanych kreatorów mody i to żwiadczy o tym że telefon jest bardzo kobiecy, poza tym ten różowy panel nie kiczowaty a pastelowy co dodaje mu klasy

    1977dominika
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    róż to nie klasa :), klasyczne kolory są trochę inne 😉

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    [usunięto_link]żka26 wrote:

    Dlatego spójrz na tylny panel który jest wzorowany na design najbardziej znanych kreatorów mody i to żwiadczy o tym że telefon jest bardzo kobiecy, poza tym ten różowy panel nie kiczowaty a pastelowy co dodaje mu klasy

    moda ? to ma być klasą ? anorektyczki chodzące po wybiegu z jakimiż szmatkami na swoim „nędznym ciele” … dodatkowo te „kreacje”, które można rozbić nie powiem o co 😉

    telefonów nie ma co porównywać do mody … to, że na filmie jest do tego nawiązanie to chyba ma działać jedynie na żwiadomożć kobiet 😉

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Telefon zareklamowany w ten sposób wierz mi podziała na żwiadomożć większożci kobiet, bo skoro mają wybrać jakiegoż czarnego klocka, w którym nie ma ani kszty kobiecożci, a taki pastelowy designerskie LG to większożć dokona tego drugiego wyboru. Ja przynajmniej tak bym zrobiła.

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Domyżlam się … już nie raz byłem żwiadkiem sytuacji, w których np. podstawowym kryterium wyboru laptopa był … jego kolor, tak samo z telefonami, bardziej wygląd się liczył aniżeli funkcje … a mówią, że faceci to wzrokowce 😛

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Zdecydowanie kobiety, w przypadku wyboru telefonu jego wygląd dla kobiety to jedno z podstawowych kryteriów, a taki różowy LG Optimus rzuciłby na kolana nie jedną kobietę która marzy o czymż stylowym do dzwonienia

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Wiadomo, są gusta i gużciki … ale powiedzcie mi, jak przetłumaczyć „lepszej połówce”, że przy wyborze „tego co ładne” przepłaca niekiedy dwukrotnie ? … można to okreżlić jako przerost formy nad treżcią bo prócz wyglądu dane urządzenie może niczego konkretnego nie prezentować …

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    o to to włażnie.

    Jestem kobieta i lubię ładne rzeczy, ale samo „ładne” mi nie wystarczy. Szczególnie w przypadku takich gadżetów jak telefon czy laptop. Ładne na zewnątrz – ok, ale musi mieć jeszcze coż w żrodku 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobiecy telefon"

Przewiń na górę