• Autor
    Odp.
  • secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    A mi szczerze się spodobała ta noki [usunięto_link]
    Tak jak nigdy nie przepadałam za tymi telefonami, bo wolałam Sony Ericssony, tak ten model mi się niesamowicie podoba.
    A wy jak sądzicie?
    Taki delikatny jest i funkcjonalny.

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Po dłuższym użytkowaniu Nokii – jestem zawiedziony … nie polecałbym tej firmy, soft co raz gorszy, wykonanie też można porównać do najtańszej, chińskiej tandedty ….

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    A ja polecam, moja tyka jak zegarek.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    a ja już mam dosyć tych wszystkich przereklamowanych firm produkujących telefony, dlatego kupiłam sobie na wasserman.pl MyPhone’a TEO za 319 zł, jeszcze ani razu się nie zawiesił, ma wszystkie najważniejsze dla mnie funkcje [jak np. wejżcie na dwie karty sim] i do tego ładnie wygląda, także ma wszystko to, co dobry telefon mieć powinien 🙂

    ampersant
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Telefon dla kobiety jest bardzo istotny. Z badań oczekiwań kobiet wobec telefonu wynika, że kobiety czężciej od mężczyzn korzystają z telefonu oraz poza funkcjami telefonicznymi, sms, komunikator bardzo istotny jest dla nich aparat fotograficzny (lustrzanka nie wchodzi w grę za ciężka, a kompakt trąci archaizmem). Co kobiety fotografują, głównie swoje dzieci, ale coraz czężciej produkty w sklepach jeżli chcą pokazać je koleżankom, własne kreacje, makijaże (do konsultacji z przyjaciółkami). Młode kobiety (uczennice) chętnie fotografują notatki w podręcznikach lub wzory z tablic wykładowych. Dlatego teraz wyznacznikiem prestiżu stał się telefon z dobrym aparatem fotograficznym, to wynika z potrzeby funkcyjnej. Zwłaszcza, że o dobry aparat w telefonie jest niezmiernie trudno. Jest organizacja handlowa, która typuje foto-telefon roku, gdzie swój wybór opiera na testach telefonów, polecam spojrzeć sobie na zamieszczone tam tabele, które obalają wiele marketingowych mitów propagowanych przez naciągaczy w salonach GSM.
    Testy można znaleźć tutaj: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    edit
    jakubek

    kant1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Kobiecy telefon to typowy blackberry

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobiecy telefon"

Przewiń na górę