• Autor
    Odp.
  • Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    To tak jak widzisz coż fajnego i po prostu musisz to mieć :mrgreen:

    MieRa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Ale takie coż już kosztuje, zwykle całkiem sporo 😆

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Na szczężcie ten komentarz masz ode mnie całkiem za darmo 😀 Nie dziękuj ,ale i tak proszę bardzo :mrgreen:

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    jak dla mnie kobieta idealna to ta, która umie kochać… i tyle!
    po co filozofować w tym temacie 😳

    zgrzyt
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Najważniejsze (Po za wyglądem) jest to by miała seksapil (Poczucie humoru, jakiż urok osobisty, lekką zmysłowożć, odrobinę inteligencji i umiejętnożci flirtu). Następnie by była szczera (Bez fałszywożci, chamskiej manipulacji, głupich gierek itp). Hmmm…a na koniec by była chociaż trochę wyuzdana w łóżku i miała jako taką ochotę na seks.

    Dalej nie wymieniam bo znaleźć taką laskę jak powyżej to już dużo ;).

    lookacz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Trudno zostawić wygląd ponieważ jest to jeden z warunków kobiety idealnej 😛 no ale powiedzmy że bardzo nam się podoba to jeszcze z tych najważniejszych cech… żeby była moją partnerką, wiem dziwnie brzmi 😛 chodzi o to, że nie potrzebuję matki polki ani szarej myszki, ona ma mnie wspierać ale i przywracać do porządku w razie czego 😉 ma być żwiadoma swojej kobiecożci oraz żeby dało porozmawiać się z nią sensownie ( nie monolog ale rozmowa 😉 ) na wiele tematów, ma posiadać cele w życiu, dobrze było by jakby miała hobby. To cechy z tych które najbardziej cenie u kobiety… ogólnie można by się jeszcze rozpisać ale po co 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    no i koniecznie powinna mieć poczucie humoru… 😀

    najlepiej żeby jej głosik dźwięczał dzwoneczkami radożci! 😆

    monika8
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Kazdy facet lubi co innego.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    oczywiżcie, Moniż 😉
    facet musi być fleksy… tam tego 😀

    ważne też, żeby akceptowała mnie jakim jestem jupi
    i byżmy się zgrali :-

    mieszkooo17
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    EWA FARNA !!! 😀

    daknez
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Przede wszystkim inteligencja i oczytanie. Później uroda. Jeżli te dwa czynniki pojawiają się u jednej kobiety, ma mnie. Nie musi umieć nawet gotować 😀

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    fajne wypowiedzi :mrgreen:

    dla mnie musi być inteligentna, szalona i bardzo humorystyczna 😆
    żlicznie pachnieć, na dużych szpilkach (jestem duży 😉 ) no i krytyczna wobec…
    współczesnych mediów 😈 a chętnie zjem z jej rąk szarlotkę, tudzież serniczek :- bądź przekładańca… dużo czekoladyyy… 8) w sumie może się to wszystko zamienić w wariacki sekX 😯 pa!

    denilson
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    nie ma facetów idealnych, nie ma kobiet idealnych 😛 ale zapewne każdy facet ma w swojej głowie swój wymarzony typ. mój, to żredniego wzrostu brunetka z brązowymi oczami (nie piwnymi!!!) o wyrazistych rysach twarzy, w miarę zgrabna, lubiąca wieczorne spacery, mająca własne zdanie na dany temat, ale przede wszystkim mająca poukładane w „głowie” 🙂

    justka2805
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Tak czytam te wszystkie posty i stwierdzam, że tk naprawde i kobiety i mężczźni szukają tego samego z tą różnicą tylko, że kobiety nie mówią o sprawach fizycznożci otwarcie…

    malyszon1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Temat rzeka. Moim zdaniem jak się spotka tą „jedyną” to się już to wie i tyle.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobieta idealna"

Przewiń na górę