• Autor
    Odp.
  • kaifasz1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    haha na tym żwiecie są same ideały:P

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    szkoda, że wiekszożć facetów i tak woli puste lale

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Po czym to wnioskujesz,ze nikt Ciebie nie chce? 😉 Czy może te „puste” lale pracują nad swoim wyglądem i dlatego są „puste”?

    pohopnik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dobra pusta lala nie jest zła, mozna się posmiac trochę ;d
    Ale to nie na stałe, wiadomo. Na stale dobrze, gdyby kobieta umiała o siebie zadbać, ale miała też cos w glowie… No bo sorry, z taką „słodką idiotką” można sobie pobyc przez chwile i moze byc fajnie, ale na dłużej to jednak lepiej miec kogos rozsądnego 😛

    Ale jak tak patrze na kumpli, to… moze kobieta idealna to ta, którą akurat się ma (w pobliżu)? ;p

    zolwik623
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Wiadomo wygląd też się liczy, no ale bez przesady, jak nie ma o czym pogadać z taką dziewczyną to szkoda czasu. A co do ideałów to moim zdaniem ich nie ma, ale mogę się mylić 😉

    bambinok
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ej, to przykre, że na pytanie o kobietę idealną odpowiedziałeż opisując tylko i wyłącznie jej fizycznożć ;/

    sorikus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dla mnie idealna kobieta to taka, z którą można o wszystkim porozmawiać i z wszystkiego pożartować. Taka, która pójdzie ze mną pograć w kosza, ale też na jakież eleganckie party. Kobieta idealna to taka, która zawsze będzie się starała mnie zrozumieć. 😉

    wojtekstypien
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Chyba po prostu taka która do mnie pasuje, rozumie moje poczucie humoru, podziela pasje i potrafi mieć swoje własne zdanie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobieta idealna"

Przewiń na górę