• Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja jak gadam z kolegami to pytalam sie kazdego jaka powinna byc wg nich kobieta i odpowiadali tak:
    -mila
    -zadbana
    -inteligentna
    -z poczuciem humoru
    -rozmawiajaca o wszystkim
    -szczera
    -wierna
    -charakter

    I tu mysle,ze kumple maja racje bo to sie liczy a co do idealow kobiet jak i mezczyzn to raczej nie ma i liczy sie to co dana osoba soba reprezentuje i charakter,to co ma w srodku.:)

    Adam LP motorniczy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Temat był już dawno poruszany ale warto się rozpisać troszeczkę. Ideał kobiety. Na pewno musi miec w sobie kobiecożc, sexapil, wrażliwożć i musi się podobać. Na pewno cenię też wiernożć tzn jestem stały w uczuciach i tego samego oczekuję. Jeżli chodzi o wygląd zewnętrzny to na pewno szczupła, długie włosy tzn/ przynajmniej do ramion. Zwracam też uwagę na nogi ale najważniejsze jest wzajemne zauroczenie. Jak nic nie iskrzy to nie ma oznak ,że miłożc nadchodzi.

    tycjan
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    … no włażnie panowie jaka wg was jest kobieta idealna ? Nie chodzi mi tu o wygląd , ale o charakter – .

    Przykre to ale…. nie ma kobiety idealnej. Jeszcze bardziej przykre, że nie ma idealnego faceta 😀

    Super Slim
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Ideały są tylko w filmach i powieżciach. W życiu są normalni ludzie ze swoimi ułomnożciami, problemami, obsesjami. Nie ma też recepty na zdobycie każdego faceta przez kobietę i odwrotnie. Dla mnie kobieta musi mi się podobać, co nie oznacza wcale, że musi być Claudią Shiffer czy coż w tym stylu. Jej uroda, to jak sie porusza, jak chodzi, jak się żmieje, jak żartuje i jak się obraża musi być dla mnie urocze. Uwielbiam jak kobieta się złożci i jak się obraża, jak później daje się przeprosić. Uwielbiam gdy kobieta jest po prostu kobieca.

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    „Ideał” to umówmy się pojęcie dożć abstrakcyjne. I włażciwie chyba z gruntu, wbrew temu co jest przyjęte, nie oznacza spełnienia wszystkich warunków postawionych przez ogół, bo każdy z nas postrzega inaczej. Ideałem może być co najwyżej idea, ale i ta w obliczu abstarkcyjnożci interpersonalnej, gdyż nigdy nie zaspokoi wszystkich umysłów 😉

    Nie mniej podoba mi się stwierdzenie mojego partnera, który powiedział kiedyż, że jestem „idealną dla niego partnerką” jako unikalna mieszanka cech, wad i zalet, dożwiadczeń, umiejętnożci, itd. I myżlę, że na tym to chyba polega – w pełni akceptujemy drugą stronę, z całym bagażem jaki za sobą wlecze (nie pomijając doznań estetycznych).

    A to, że jednym podobają się długonogie blondwłose, a innym bruneci z wyrzeźbioną sylwetką ciała, to powiedzmy, jedynie wynik tego, że w swoich upodobaniach często kreujemy pewne kanony. Nic w tym złego. Byleby tylko nie starć się później wszystkich na siłę pod ten kanon podpinać. Abstrakcja – przedstawiona czy to w opisie, czy w filmie, czy na zdjęciu, czy wykreowana w końcu jedynie w naszych marzeniach, to jednak tylko i aż abstarkcja, a nie materia.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    wazne zeby miala „charakter” i wlasne zdanie – jezeli na wszystko sie zgadza bez wachania wczesniej czy pozniej sie znudzi
    inteligentna zeby nie wyczerpaly sie tematy do rozmow
    dbajaca o siebie – musi chciec sie mi podobac ale nie musi byc super-modelka – nikt nie jest z wygladu idealny i sam bym nie chcial zeby dziewczyna mi wytykala moje fizyczne wady ale ze swojej strony staram sie podobac mojej kobiecie ;p
    musi byc pomyslowa zeby w lozku zakrecilo mi sie w glowie ;p

    to takie kilka cech „niby-idealu” – tak naprawde idealy nie istnieja i najwazniejsze jest po prostu „dobranie sie 2 osob” – tyle

    krolewna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    a nie wystarczy wam, że ktoż jest bystry, super się użmiecha i potrafi zawsze sytuację rozbawić? 🙂

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    a to prawda że jak facet zobaczy że kobieta go nie zostawi że jej zależy itd to przestaje zabiegać o jej względy i starac?

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Z większożcią postów to zgadzam się. Kobieta powinna być miła, zabawna, zadbana, z poczuciem humoru, inteligentna, wierna, szczera. To ze kobietka jest ładna to nie wystarczy, trzbe miec coż w sobie – umysł. a co do tego że facet przestaje zabiegać o względy kobiety jak facet widzi że kobieta jest zaangażowana na maxa to prawda. Musiałaby coż nagle w sobie zmienić, ubierać sie ładniej, malowac, dbać o siebie ogólnie mówiąc. Trzeba byloby wzbudzić w mężczyźnie trochę zazdrożci. Ja bym tak postąpiła jeżeli widziałabym że facet przestał przymilać się hhehe 🙂

    colorada
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Ja się chyba najbardziej skłonię do wypowiedzi Manory. Czy ludziom się to podoba, czy nie z reguły zdanie mężczyzn na ten temat, jakie słyszałam to włażnie, że… po prostu musi się podobać, bo inaczej nie zaiskrzy. Wiadomo, że charakter jest ważny, żeby mieć o czym porozmawiać, a nie tylko o połamanych tipsach. Ale wygląd się jednak liczy. Faceci są wzrokowcami i kobieta ich musi pociągać, być dla nich seksowna. Ale też trzeba pamiętać, że dla każdego ta atrakcyjnożć przejawia się w czymż innym, gustów jest tyle, co ludzi;]

    Mariusz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    oczywiżcie sexowna , zadbana z poczuciem humoru faceci to wzrokowcy
    pierwsza rzecz to wygląd !! I tak jak piszecie nie ideał bo zaraz bym uciekł 😀

    Mariusz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    @Żelka wrote:

    a to prawda że jak facet zobaczy że kobieta go nie zostawi że jej zależy itd to przestaje zabiegać o jej względy i starac?

    coż w tym jest !!!

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    dzięki Mariusz za poparcie;p hehe nie no taki moje spostrzeżenia;]
    tak wogóle to ja jestem idealna;D

    Mariusz
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    @Żelka wrote:

    dzięki Mariusz za poparcie;p hehe nie no taki moje spostrzeżenia;]
    tak wogóle to ja jestem idealna;D

    Niema za co !! tylko niewiem ja chyba mam pecha bo trafiam na kobiety
    ” idealne ” a po roku , dwóch , trzech ideał zanika 🙁

    aish
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    A tak a pro po po co Wam idealna kobieta/ idealny mężczyzna?
    Czy będąc tak jak jest życie staje się bardziej ciekawsze? 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobieta idealna"

Przewiń na górę