KOBIETA Z KOBIETĄ ?

  • Autor
    Odp.
  • Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Własnie oglądalam film „Lato Miłożci” i zastanowilam sie jak to jest u Was. SPAŁYśCIE KIEDYś Z KOBIETĄ?A jesli nie spalyscie mialyscie jakies jakiekolwiek zblizenia? Opowiedzcie o nich:]

    Ja jako nastolatka podczas potkan z kuzynka na noc kilkukrotnie mialam male i niewinne incydenty 😳
    raz na obozie konnym razem z kolezanką podkochiwalysmy sie w instrukotrze a pozniej w nocy..wyobrazalysmy sobie ze JA/ONA to on..:)
    Ale tez dorosla nie bylam wtedy wiec nie mozna nazwac tego „spaniem z kobietą”.
    Samej inicjacji, tudzież „bawenia” czy „spania” z kobietą w celu osiągniecia przyjemnosci nie mialam w latach dorosłych. Moj facet teraz podkresla, ze dla niego byłaby to zdrada.

    A DLA WASZYCH FACETOW? gdybyscie urządzily damskie party o wiadomej tematyce- uwazaliby ze jest to zdrada?

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja kiedys „zabawialam” sie ze swoja kolezanka.
    Moj facet o tym wie, raczej nie ma nic przeciwko, ale chyba by nie chcial aby dalej praktykowala cos takiego, to przeciez tez jest zdrada 🙂

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    A ja lubię i mężczyzn i kobiety i nie widzę nic w tym złego:)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    nie miałam stycznożci z kobieta 🙂 i nie toleruje takich rzeczy typu gej i lesbijka 🙂

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Ja przez rok spotykałam się z kobietą.

    forgive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Tylko i wyłącznie mężczyźni. I nie ciągnie mnie wogóle do kobiet. Ale jestem w miarę tolerancyjna, więc nie uważam, że jest w tym coż złego. Jednak ja uważałabym to za zdradę… Gdyby mojego faceta łączyło coż z innym facetem uznałabym to za zdradę. I tak samo jest z kobietami mimo, że dla facetów jest to podniecające….

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Bezwzględnie wolę panów. A żciżlej mówiąc jednego Pana . Nie mam wżród znajomych kobiet żadnych, które w widoczny sposób okazywałyby zainteresowanie swoją płcią.

    A co do Twojego pytania. Nie mój facet nie uznałby tego za zdradę. Uznałby że mi totalnie odbiło i że cofnęłam się w rozwoju.

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    nigdy nie myżlałam o kobiecie jako o obiekcie mojego pożądania… ale nie mam nic do gejów i lesbijek 😉 mam koleżanki które czasem są delikatnie zboczone i z zewnątrz to może wyglądać jakbyżmy było homo jednak to zawsze są żarty 🙂

    paulla
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    Ja kiedyż byłam z kobietą…bliską przyjaciółką…Było to zaskakujące i bardzo spontaniczne,niesamowicie silne emocjonalnie przezycie dla mnie.
    Bedąc u niej rozmawiałyżmy przy kominku z lampką wina,zwierzałysmy sie sobie i opowiadałyżmy o różnych sprawach.
    Nie pamietam momentu gdy zaczełam się czuć tak niesamowicie podniecona…widziałam że ona też tak reaguje ,za chwile powiedziałyżmy sobie o tym i zażmiałyżmy sie ,że wystarcza nam opowieżci o tym jak figlujemy ze swoimi mężami….a za chwilę całowałam się z nią bardzo namiętnie….

    Wspominam to jako niesamowite przeżycie….Mam rodzinę,męża i dzieci,któemu nigdy się nie przyznam .

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    nie miałam stycznożci z kobieta 🙂 i nie toleruje takich rzeczy typu gej i lesbijka 🙂

    Że co? 🙄

    Ja z kobietą nie spałam.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nie spałam z kobieta i nie zamierzam 🙂 mam dobrą przyjaciółke i żartujemy czasem,że jetseżmy w związku,co jets przyczyną żmiesznych sytuacji typu koledzy usilnie namawiają nas na pocałunek tudzież inny lesbijski pokaz 😆 jednak kobiety mnie nie pociągają absolutnie,a jesli o spanie chodzi to tylko i wyłącznie z mężczyzną 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    mnostwo razy spalam z kobieta. np. z siostra. albo z przyjkaciolka, ktora kocham jak siostre.

    ale z siostrami seksu nie uprawiam.

    pytanie, czy moj facet uznalby seks z kobieta za zdrade…jest po prostu glupie.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Nie pociągają mnie kobiety. Nawet sobie tego nie wyobrażam. Dla mnie to sprzeczne z naturą. Ale i tak jestem tolerancyjna. 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    mnostwo razy spalam z kobieta. np. z siostra. albo z przyjkaciolka, ktora kocham jak siostre.

    ale z siostrami seksu nie uprawiam.

    pytanie, czy moj facet uznalby seks z kobieta za zdrade…jest po prostu glupie.

    Spac to i ja spalam ehehhehehe. Dożc czesto mi sie to zdarza 😉

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    😆

    sorry… ale nawet nie wiem jak atrakcyjna laska… no mnie tam nie pociągają takie akcje… 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " KOBIETA Z KOBIETĄ ?"

Przewiń na górę