• Autor
    Odp.
  • rajtuzy6
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witajcie.

    Kobieta musi być aby dbała o te małe dzieci od żlubu bo inaczej facet zginie bez kobiety.
    Pozdrawiam Leon

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a o co chodzi?

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hmmm 🙄 🙄 🙄 🙄

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    eeeeee……
    nie no temat super zgadzam sie w 100%. A że nie bardzo wiem o co chodzi to juz swoja droga 😀

    jokohama
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    hehe (tez nie rozumiem ;))

    rajtuzy5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja tylko piszę że facet jest jak małe dziecko i bez kobiety zginie.co może znaczyć żwiat bez was czyli kobiet.Nie wyobrażam sobie żwiata bez
    kobiety,dlatego piszę że musimy was szanować i miłować i chyba przyznają mi rację kobiety.Ja nie wierzę jak niejeden mówi po co na tym żwiecie są
    kobiety,do kogo można iżć po poradę jak nie do was.
    Dlatego myżlę że każdy zrozumie gdy jest samotny że największym pocieszycielem i skarbem tej ziemi jest tylko kobieta przy boku faceta.
    Pozdrawiam i czekam na krytykę od kobiet jeżeli coż żle napisałem.
    Leon

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Leon napisałeż bardzo dobrze, podlizałeż się na maxa 😕 😛 szkoda tylko że jak na chwilę zabraknie tej kobiety to w moment macie drugą a ta pierwsza (niby najważniejsza) nie liczy się dla was nawet odrobinę

    rajtuzy5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Witaj.
    Ja nie mam zamiaru zmieniać jak skarpetki kobiety,a jeżeli chodzi o podlizanie to dzięki serdeczne ale to jest prawda.Myżlę że kobieta to nie złom ze jak stary to wymiana bo ja też kiedyż będę stary i tylko na kobietę swego życia można liczyć gdy zaniemożesz lub ona na niego.
    Ludzie jak kwiaty też usychają kiedyż i myslę że jak sobie uszykujemy tak zastanie.
    Pozdrzwiam i dzięki za odpowiedż. 😳

    rajtuzy5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Witaj.
    Kobieta to nie zużyty złom aby ją wymieniać co jakiż czas,jest to druga ręka dla faceta lub kobiety aby podała pomocną dłoń w razie potrzeby.
    Dla mnie kobieta to moja podpora która zawsze poda pomocną dłoń,poradzi i dopomoże gdy potrzeba,dzioęki za to podlizywanie ale nie masz racji.Piszę tylko prawdę,a każdy facet zrozumie gdy trzeba mu będzie podać na stare lata wody. Chętnie kiedyż możemy usiąć na gg i porozmawiaźć na ten temat.

    Pozdrawiam.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Przesadzasz… nie każda kobieta jest podporą. Kobieta tak jak i mężczyzna to istota w gruncie rzeczy interesowna. Jeżeli spotkałeż się z laską, która zawsze znajduje dla Ciebie czas, ma do Ciebie cierpliwożć, zawsze Cię wysłucha, nie ma chłopaka, to oznacza to, że jesteż dla niej kimż ważnym, możliwe, że oczekuje czegoż więcej niż tylko przyjazni… 🙂

    rajtuzy5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Witam.
    Dla mnie to Anioł

    Miiek
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Może to jakaż obsesja na punkcie kobiet… ?? 🙂

    rajtuzy5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Witam.
    Dla mnie Kobieta to cudo,może obsesja ale cud.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kobiety"

Przewiń na górę